Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou páskou představuje nejlevnější formu páskování. Plastové polypropylenové i polyesterové pásky jsou cenově velmi výhodné a balení obvykle obsahuje velký návin. Nižší cena u plastových pásek ovšem odpovídá jejich nízké pevnosti ve srovnání s ostatními typy pásek. Pevnost plastové pásky je zhruba poloviční oproti například kompozitním páskám. Plastové pásky tak doporučujeme především pro páskování lehčích až středně těžkých předmětů.

Výhodou plastových pásek je dále fakt, že s ní lze velmi rychle pracovat. Plastové pásky lze používat i v kombinaci s pneumatickými i elektrickými AKU páskovacími strojky. Ty oproti manuálním páskovačkám fungují nesrovnatelně rychleji a přesněji. Díky nim je automatizován celý proces utažení, spojení i odstřižení pásky. A celý tento koloběh zvládnou pneumatické i elektrické páskovačky během pár sekund. Proto páskování plastovou páskou doporučujeme pro časté páskování.

Nejrychlejší formu páskování, nepočítáme-li drahé automatické páskovací linky, jsou stolní páskovací stroje. Představují cenově velmi výhodnou formu poloautomatického páskování, kdy stroj udělá prakticky celou práci za Vás. U nejlevnějších stolů musí obsluha stroje pouze omotat balík páskou, u dražších už stačí pouze balík vložit. Právě k páskování balíků, i těžkých, jsou tyto páskovací stroje ideální. Rychle, jednoduše a relativně levně s nimi zpevníte jakýkoliv balík pro přepravu.

Kompletní sortiment páskovacích strojků dodávaných naší firmou pro páskování plastovými vázacími páskami pokrývá široké spektrum potřeb a aplikací pro celou řadu použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích jako například v papírenském průmyslu, stavebním průmyslu, dřevařském či hutnickém průmyslu. Naše firma je schopna nabídnout širokou paletu produktů od jednoduché manuální páskovací techniky až po elektrické či pneumatické páskovací přístroje, poloautomatické a automatické páskovací stroje. Všechny námi dodávané produkty jsou opatřeny certifikáty kvality.

Dále dodáváme také plastové vázací pásky, vyrobené z materiálů polyester (PET) či polypropylen (PP). Oba typy nabízíme v nejrůznějších rozměrech, o různých průměrech cívky a v různých barvách. Vždy záleží na potřebách našich zákazníků. Plastové pásky zde najdete v sekci spotřební materiál a příslušenství.

Hlavní přednosti plastové pásky:

 • nízká cena - cenově nejvýhodnější druh páskování
 • snadná práce s páskou - nízká váha, ohebná, nekroutí se
 • odolná proti špatnému počasí
 • rychlé páskování - obzvlášť při použití stolních páskovacích strojů
 • možnost využití pneumatických a elektrických AKU páskovaček
 • nejrůznější rozměry a barvy dle potřeb klientů

Páskování plastovou páskou doporučujeme:

 • pro časté páskování lehčích či středně těžkých předmětů
 • pro internetové obchody k zabezpečení balíků
 • pro všechny shánějící co nejlevnější variantu páskování
   

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX