Vozík na plastovou vázací pásku

Užitečný vozík na cívky plastové vázací pásky. Součástí je odvíječ a praktická přihrádka na různé druhy spon a strojků.

Poptávkový formulář

Vozík na plastovou vázací pásku

Tento užitečný vozík na plastovou pásku Vám velmi usnadní práci s těmito páskami. Součástí vozíku je odvíječ pásky, brzda na pásku, přihrádka na spony a páskovací strojek a madla či rukojeť. Vše tak máte na jednom místě a vždy po ruce. Jelikož je vozík na kolečkách, neunavíte se ani při práci s velmi těžkými svitky pásek.

Odvíječ vázací pásky je nastavitelný na různé vnitřní průměry cívky, konkrétně na 140 mm, 200 mm, 280 mm a 408 mm. Stejně tak lze rozšířit na různé šířky cívky, takže na něj můžete dát všechny typy návinů PP a PET pásek. 

Součástí vozíku je i praktická přihrádka na různé druhy vázacích spon, páskovacích strojků a jiné příslušenství, například plastové ochranné rohy. Tento vozík tak usnadní práci a manipulaci s páskou i její skladování. Vše potřebné k páskování vždy najdete na jednom místě.

Obrázek u tohoto produktu je ilustrační. Je možné, že se dodaný produkt bude designově lehce lišit. Z funkčního hlediska ale bude vozík vždy vypadat podobně.

Výhody vozíku na plastovou pásku:

  • zjednoduší a urychlí celý proces páskování
  • snadné skladování - veškerou výbavu k páskování budete mít na jednom místě
  • odvíječ pásky
  • brzda pásky - svitek pásky se nerozmotá
  • přihrádka na páskovací strojek a spony
  • odolná konstrukce
  • postaven na kolečkách
  • nastavitelný pro různé vnitřní průměry návinů pásky - 140, 200, 280 a 408 mm
  • nastavitelný pro různou šířku svitku pásky

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX