Náhradní díly

Firma Prapac ve svém sortimentu nabízí i náhradní díly ke všem produktům prodávaným naší firmou. Ať už sháníte konkrétní náhradní díl či je Vaším cílem kompletní repase strojku, rádi Vám pomůžeme najít nejlepší řešení. Ke všem produktům se snažíme držet dostatečné skladové zásoby náhradních dílů a vyřizovat tak Vaši poptávku v co nejkratším čase.

Nabízíme náhradní díly k produktům od mnoha výrobců, přičemž na prvním místě je pro nás vždy kvalita výrobků. Zajišťujeme i opravu a kontrolní servis páskovacíh a obalových strojků a strojů a náhradní díly Vám při dodání páskovačky na požádání sami nainstalujeme k přístroji.

Součástí našich služeb je i záruční a pozáruční servis páskovacích přístrojů. V rámci něj si můžeme páskovací strojek prohlédnout a zjistit, který náhradní díl k jeho bezproblémovému provozu potřebujete. Stačí nám strojek dovézt nebo doručit na prodejnu a my už ostatní vyřídíme za Vás.

Poptáváte-li náhradní díl k páskovacím strojkům či strojům, neváhejte nám napsat na e-mailovou adresu info@prapac.cz.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX