Servis obalové a vázací techniky

Firma Prapac pro Vás zajišťuje záruční i pozáruční servis obalové, páskovací a vázací techniky všech známých výrobců z celého světa. Náš vyškolený servisní tým je připraven vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

Vždy je pro nás cílem co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku na opravu. Uvědomujeme si, že vyřazení páskovacího strojku či stroje z provozu může problematicky zpomalit celý výrobní proces a proto se každé opravě věnujeme okamžitě, abychom Vám co nejrychleji pomohli vrátit se do plného provozu.

Společnost Prapac pro Vás nabízí následující služby:

Záruční podpora

  • Opravy záruční, posouzení oprav, servisní opravy, kontrolní servisní prohlídky
  • Školení pracovníků

Pozáruční servisní podpora

  • Pozáruční servis, odborný servis, servisní údržba, kontrolní revize, repasování páskovací techniky, revize zařízení
  • Výkup použitých páskovacích strojků
  • Prodej širokého sortimentu náhradních dílů
  • Školení pracovníků

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX