Servis obalové a vázací techniky

Firma Prapac pro Vás zajišťuje záruční i pozáruční servis obalové, páskovací a vázací techniky všech známých výrobců z celého světa. Náš vyškolený servisní tým je připraven vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

Vždy je pro nás cílem co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku na opravu. Uvědomujeme si, že vyřazení páskovacího strojku či stroje z provozu může problematicky zpomalit celý výrobní proces a proto se každé opravě věnujeme okamžitě, abychom Vám co nejrychleji pomohli vrátit se do plného provozu.

Společnost Prapac pro Vás nabízí následující služby:

Záruční podpora

  • Opravy záruční, posouzení oprav, servisní opravy, kontrolní servisní prohlídky
  • Školení pracovníků

Pozáruční servisní podpora

  • Pozáruční servis, odborný servis, servisní údržba, kontrolní revize, repasování páskovací techniky, revize zařízení
  • Výkup použitých páskovacích strojků
  • Prodej širokého sortimentu náhradních dílů
  • Školení pracovníků

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX