Páskovací set Prapac

Pro každodenní řešení páskování nabízí naše firma páskovací sety Prapac, které jsou ekonomicky výhodnou alternativou k páskování ocelovou páskou. V naší nabídce jsou zahrnuty jednoduché ruční páskovačky a strojky které svojí cenou a zejména kvalitou splní veškeré Vaše požadavky.

Nabízíme dva druhy páskovacích setů - vysokopevnostní a ekonomický. Je jen na volbě zákazníka čím bude páskovat, případně může po konzultaci s naším profesionálně proškoleným týmem společně zvolit vyhovující variantu.

Páskovací set Prapac ve variantě s kompozitní páskou v sobě zahrnuje jedno balení vysokopevnostní kompozitní pásky. Jedná se o kombinaci umělých hmot a textilu, která svojí pevností může konkurovat i ocelové pásce, neboť nabízí 90 % pevnosti ocelové pásky. Tento páskovací set tak doporučujeme k páskování středně těžkých až těžkých balíků.

Páskovací set Prapac ve variantě s plastovou páskou v sobě zahrnuje jedno balení plastové pásky. Ať už se jedná o polypropylenovou nebo polyesterovou vázací pásku, svojí pevností nemohou konkurovat kompozitním ani ocelovým páskám. Na druhou stranu jsou mírně ekonomicky výhodnější. Tento páskovací set Prapac doporučujeme především pro páskování lehčích předmětů.

Obě varianty páskovací sady v sobě dále zahrnují profesionální páskovací strojek, díky kterému snadno, rychle a velmi pevně zapáskujete jakékoliv objekty. Dále jsou součástí balení vysokopevnostní ocelové samouzavírací spony, které perfektně zajistí i extrémně těžké balíky.

Oba sety nabízené naší firmou lze zakoupit i v alternativních variantách. Například můžete využít plastové samouzavírací spony místo vysokopevnostních ocelových, strojek na páskování kulatých předmětů nebo si můžete k páskovacímu setu nechat přibalit plastové ochranné rohy pro páskované předměty. Přejete-li si zakoupit alternativní verzi páskovacího setu, či přejete-li si přibalit k setu rohy či jiné příslušenství, oznamte nám to, prosím, v zaslané poptávce na e-mail info@prapac.cz.

I tyto výše uvedené komodity je možné zakoupit v setech, které naše firma nabízí. Díky jedinečné variabilitě je možné výrobky kombinovat dle těch nejnáročnějších požadavků všech našich zákazníků.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX