Páskovací set Prapac - kompozitní páska 13 mm

Páskovací sada Prapac představuje ideální řešení především pro zákazníky, kteří nepáskují příliš často a hledají efektivní způsob páskování za nízkou cenu.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací set Prapac

Páskovací set Prapac PR400 - kompozitní páska 13 mm

Páskovací sada Prapac představuje ideální řešení především pro zákazníky, kteří nepáskují příliš často a hledají efektivní způsob páskování za nízkou cenu.

Páskovací set obsahuje páskovací strojek, jednu cívku vysokopevnostní kompozitní vázací pásky, 500 kusů samouzavíracích ocelových spon a odvíječ pásky. Odvíječ pásky není nezbytný a sadu lze zakoupit i bez něj, odvíječ nicméně velmi usnadní skladování, přenášení a hlavně práci s páskou. 

Utahování, spojení a odstřižení pásky prováděné manuálně je díky strojku snadné, rychlé, přesné a není nijak fyzicky náročné.

Páskovací set Prapac

Výhody páskovacího setu PRAPAC:

 • velmi jednoduché používání – s páskovacím setem se každý naučí pracovat ihned
 • absolutní spolehlivost kompozitní pásky – páska disponuje 90 % pevnosti ocelové pásky a páskovat s ní tak lze i velmi těžké předměty
 • pevnost samouzavírací spony – spony navíc lze použít opakovaně
 • malá váha strojku – práce se strojkem neunaví ruce
 • nízká cena – páskovací sada PRAPAC představuje ekonomicky nejvýhodnější variantu páskování

Možnosti využití páskovacího setu

Páskovací set PRAPAC lze využít v nejrůznějších oblastech. Tento jednoduchý způsob páskování najde uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu, mimojiné například v dřevařském nebo stavebním průmyslu. Dále lze tuto pásku využít při fixování zboží na palety či upínání kartónů. Páskovací sada PRAPAC je určena především pro menší a střední podniky, ve kterých se páskuje spíše občasně a které hledají ekonomicky výhodný způsob páskování.
 

Varianty setu PRAPAC

 Páskovací set PR400Páskovací set PR500Páskovací set PR750
Šířka pásky13 mm16 mm19 mm
Šířka spon13 mm16 mm19 mm
Návin1100 m850 m600 m


Dále nabízíme pro každý set páskovací strojek na kulaté předměty jako alternativu pro standardní páskovací strojek.
Firma PRAPAC dodává i plastové rohy na ochranu hran páskovaných předmětů.
 

Návod k použití

Páskovací set Prapac - návod na použití
 
 1. Omotejte pásku kolem páskovaného předmětu
 2. Provlíkněte jeden konec pásky sponou dle vzoru na obrázku 2
 3. Připravte si druhý konec pásky a provlíkněte jej sponou stejně jako první konec
 4. Nasazení páskovacího strojku na pásku – zmáčkněte páku, zvedne se pata páskovacího strojku a pod ní provlečte spodní pásku omotanou kolem páskovaného předmětu
 5. Pusťte páku a klesne pata strojku
 6. Horní volnou pásku provlečte nůžkami a utahovacím kolečkem páskovacího strojku dle vzoru na obrázku 6
 7. Pohybem páky směrem od Vás utáhnete pásku dle potřeby
 8. Zmáčknutím páky přestřihnete horní volnou pásku a zvedne se pata strojku, strojek sundejte z pásky. Předmět je nyní spolehlivě zapáskován kompozitní páskou

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX