Balení do fólie - fólie, balící stroje a příslušenství

Společnost Prapac nabízí také široké možnosti řešení balení předmětů do fólie. Společně s páskováním se jedná o nejrozšířenější typ balení a zajišťování předmětů například pro přepravu. Firma Prapac je dodavatelem různých druhů fólií, ovinovaček a automatických balících strojů. Jsme schopni Vám nabídnout nejenom vhodnou technologii balení, ale i vhodný typ fólie s ohledem na optimalizaci Vašich nákladů. 

V našem sortimentu najdete klasické stretch fólie o šířce 0,5 metru pro ruční odvíjení. Standardně tuto fólii nabízíme v obvyklém transparentním provedení, dodáváme je ale i v černé nebo jiných barvách. Stejný typ fólie nabízíme i v provedení granát, jedná se o stretch fólie o šířce 10 cm. Mezi fóliemi v naší nabídce najdete i kvalitní bublinkové fólie.

V této kategorii se nachází i veškerá další potřebná výbava pro balení do fólie. Nabízíme Vám praktické ruční ovinovačky ke stretch fólii nebo i automatické balící stroje.

Sháníte-li fólii v jiné barvě, jiných rozměrech či o jiných parametrech, nebo sháníte-li balící vybavení, které jste zde mezi produkty nenašli, napište nám, prosím, e-mail na info@prapac.cz a my Vám rádi pomůžeme.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX