Balení do fólie - fólie, balící stroje a příslušenství

Společnost Prapac nabízí také široké možnosti řešení balení předmětů do fólie. Společně s páskováním se jedná o nejrozšířenější typ balení a zajišťování předmětů například pro přepravu. Firma Prapac je dodavatelem různých druhů fólií, ovinovaček a automatických balících strojů. Jsme schopni Vám nabídnout nejenom vhodnou technologii balení, ale i vhodný typ fólie s ohledem na optimalizaci Vašich nákladů. 

V našem sortimentu najdete klasické stretch fólie o šířce 0,5 metru pro ruční odvíjení. Standardně tuto fólii nabízíme v obvyklém transparentním provedení, dodáváme je ale i v černé nebo jiných barvách. Stejný typ fólie nabízíme i v provedení granát, jedná se o stretch fólie o šířce 10 cm. Mezi fóliemi v naší nabídce najdete i kvalitní bublinkové fólie.

V této kategorii se nachází i veškerá další potřebná výbava pro balení do fólie. Nabízíme Vám praktické ruční ovinovačky ke stretch fólii nebo i automatické balící stroje.

Sháníte-li fólii v jiné barvě, jiných rozměrech či o jiných parametrech, nebo sháníte-li balící vybavení, které jste zde mezi produkty nenašli, napište nám, prosím, e-mail na info@prapac.cz a my Vám rádi pomůžeme.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX