Fólie granát - transparentní

Transparentní fólie ve variantě granát na balení různých předmětů. Plní funkci ochrannou a zajišťovací.

Poptávkový formulář

Fólie granát - transparentní

Klasická stretch rozpínací fólie na balení nejrůznějších objektů v provedení granát. Fólie s vysokou pevností o šířce 10 cm v jednoduchém navinutí na cívce. Zde se jedná standardní transparentní, průhledné provedení. Stejnou fólii o stejných vlastnostech nabízíme také v černé a jiných barvách.

Fólie granát slouží v prvé řadě k fixaci většího množství produktů třeba na paletě. Tato fólie plní také ochrannou funkci. Při přepravě Vaše balíky ochrání před povrchovým poškozením. Při skladování zase zabrání zaprášení balíků či jejich navlhnutí.

Standardně jsou fólie dodávány v čirém provedení, ovšem většinu fólií je možné opatřit potiskem, reklamou či dalšími potřebnými údaji pro spotřebitele. Fólie tak může plnit reklamní a informační funkci.

Při výběru druhu fólie vždy záleží na Vašich potřebách a přáních, my Vám poté s výběrem rádi pomůžeme.

Parametry fólie

barvatransparentní
šířka100 mm
tloušťka23 µm
návin120 m
průměr dutinky38 mm

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX