Proč si vybrat Prapac?

Prapac je firma specializující se na páskovací a obalovou techniku již od minulého století. Díky těmto dlouholetým zkušenostem dokážeme našim zákazníkům vždy doporučit tu nejlepší variantu páskování a balení.

Na prvním místě je pro nás vždy kvalita. Nabízíme pouze ty nejkvalitnější pásky, páskovací strojky, spony či balící stroje. Nejdůležitější pro nás totiž je absolutní spolehlivost páskování a balení a uvědomujeme si, že pro Vaši firmu je hlavní nerušený provoz nebo výrobní proces, který nebude zpomalovat nespolehlivá páska s nízkou kvalitou.

Ty nejkvalitnější produkty zároveň nabízíme za velmi výhodné ceny. Uvědomujeme si i důležitost minimalizace Vašich nákladů a proto pro Vás vždy hledáme nejlepší variantu páskování z hlediska poměru pevnosti páskování ku jeho ceně.

Společnost Prapac má prostorné, moderní sídlo v Troubsku na kraji Brna s jednoduchým napojením na klíčovou dálnici D1. Díky tomu můžeme zajistit rychlé a flexibilní dodání i velkého množství páskovacího a obalového materiálu. K tomu nám pomáhá i náš velký sklad a více než dostatečné skladové zásoby.

Na naší prodejně Vám také rádi předvedeme několik variant páskování vhodných právě pro Vás. Ukážeme Vám, jak se páskuje s různými páskovacími strojky a páskami a vysvětlíme Vám všechny případné nejasnosti. Všechny námi nabízené produkty lze zároveň zakoupit i u nás v obchodě na kraji Brna v Troubsku či případně zde na našem e-shopu.

Další výhodou našich moderních prostor je například také velké parkoviště přímo v areálu i plocha pro otáčení kamionů. Ze všech výše uvedených důvodů proto dokážeme vždy vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků. Dokážeme flexibilně zajistit i velké dodávky kvalitního obalového a páskovacího materiálu s krátkými dodacími termíny po celé České republice i do zahraničí.

Na prvním místě jsou pro nás vždy přání a potřeby Vás, našich klientů. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, rádi Vám poradíme. Proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoliv dotazy.

Formulář pro Vaše dotazy


Položky označené (*) je nutné vyplnit.Zpět na výpis článků

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX