Páskování kompozitní vázací páskou

Kompozitní pásku doporučujeme především pro základní, občasné páskování menších firem či pro domácí využití. Její vysoká pevnost a ohebnost umožňují naprosto univerzální využití, ideální je tak pro páskování lehkých i velmi těžkých předmětů i atypických tvarů.

Kompozitní páska má nejlepší poměr ceny k pevnosti pásky a je ekonomicky výhodnou alternativou k páskování ocelovými vázacími páskami. Je vyrobena z kombinace umělohmotných látek a textilu a tato specifická kombinace zajišťuje 90 % pevnosti oceli. Jedná se tak o vysoce cenově výhodnou pásku s vysokou možností zatížení pro univerzální využití.

Oproti plastovým páskám nabízí mnohem vyšší pevnost, oproti ocelovým zase nižší cenu a vyšší praktičnost. S kompozitní páskou například nehrozí žádné zranění Vás ani Vašich zákazníků jako u ocelové pásky. S tou je nutno pracovat obezřetně, neboť se o její kraje můžete pořezat. Výrazně nižší hmotnost kompozitní pásky zase celkově usnadňuje práci s páskou a její kompaktnější rozměry pak usnadňují skladování.

S kompozitní páskou je práce velmi jednoduchá. Páskovat lze i pomocí jednoduchého utažení rukou s ručním zauzlováním pásky či s ručním utažením s využitím ocelových či plastových spon. Pro efektivní práci s páskou ovšem doporučejeme využít páskovací strojek, se kterým pásku velmi jednoduše silně napnete i odstřihnete.

Mezi příslušenstvím ke kompozitním páskám najdete mimojiné praktické stojánky a odvíječe pásky, které navíc disponují přihrádkou pro skladování vázacích spon a páskovacího strojku. Nachází se zde i ochranné plastové rohy, které zabrání poškození páskovaných předmětů v rozích při silném utažení. Vhodné jsou tak například pro páskování papírových kartónů či nábytku.

Páskování kompozitní páskou nabízíme také v rámci páskovacího setu Prapac, ve kterém najdete vše potřebné pro základní páskování s univerzálním využitím.

Hlavní přednosti kompozitní pásky:

 • velmi vysoká pevnost - 90 % oceli
 • stálé napnutí pásky - i při nárazech nebo změně objemu páskovaného zboží
 • vysoká ohebnost - společně s pevností umožňují naprosto univerzální využití
 • vhodná i k páskování těžkých předmětů a atypických tvarů
 • dlouhodobá odolnost proti povětrnostním vlivům - žádný rez ani roztrhání
 • nízká cena - v porovnání s páskováním ocelovou páskou
 • velmi snadná práce - s využitím jednoduchého napínáku
 • žádné nebezpečí úrazu při práci s páskou - nízká hmotnost a nemá ostré hrany
 • snadné skladování - kompaktní rozměry a nízká hmotnost

Páskování kompozitní páskou doporučujeme:

 • pro základní, občasné páskování
 • pro menší podniky a domácí využití
 • pro páskování těžkých předmětů o neobvyklých tvarech
 • pro všechny shánějící optimální poměr ceny ku pevnosti pásky


 

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX