Páskování kompozitní vázací páskou

Kompozitní pásku doporučujeme především pro základní, občasné páskování menších firem či pro domácí využití. Její vysoká pevnost a ohebnost umožňují naprosto univerzální využití, ideální je tak pro páskování lehkých i velmi těžkých předmětů i atypických tvarů.

Kompozitní páska má nejlepší poměr ceny k pevnosti pásky a je ekonomicky výhodnou alternativou k páskování ocelovými vázacími páskami. Je vyrobena z kombinace umělohmotných látek a textilu a tato specifická kombinace zajišťuje 90 % pevnosti oceli. Jedná se tak o vysoce cenově výhodnou pásku s vysokou možností zatížení pro univerzální využití.

Oproti plastovým páskám nabízí mnohem vyšší pevnost, oproti ocelovým zase nižší cenu a vyšší praktičnost. S kompozitní páskou například nehrozí žádné zranění Vás ani Vašich zákazníků jako u ocelové pásky. S tou je nutno pracovat obezřetně, neboť se o její kraje můžete pořezat. Výrazně nižší hmotnost kompozitní pásky zase celkově usnadňuje práci s páskou a její kompaktnější rozměry pak usnadňují skladování.

S kompozitní páskou je práce velmi jednoduchá. Páskovat lze i pomocí jednoduchého utažení rukou s ručním zauzlováním pásky či s ručním utažením s využitím ocelových či plastových spon. Pro efektivní práci s páskou ovšem doporučejeme využít páskovací strojek, se kterým pásku velmi jednoduše silně napnete i odstřihnete.

Mezi příslušenstvím ke kompozitním páskám najdete mimojiné praktické stojánky a odvíječe pásky, které navíc disponují přihrádkou pro skladování vázacích spon a páskovacího strojku. Nachází se zde i ochranné plastové rohy, které zabrání poškození páskovaných předmětů v rozích při silném utažení. Vhodné jsou tak například pro páskování papírových kartónů či nábytku.

Páskování kompozitní páskou nabízíme také v rámci páskovacího setu Prapac, ve kterém najdete vše potřebné pro základní páskování s univerzálním využitím.

Hlavní přednosti kompozitní pásky:

 • velmi vysoká pevnost - 90 % oceli
 • stálé napnutí pásky - i při nárazech nebo změně objemu páskovaného zboží
 • vysoká ohebnost - společně s pevností umožňují naprosto univerzální využití
 • vhodná i k páskování těžkých předmětů a atypických tvarů
 • dlouhodobá odolnost proti povětrnostním vlivům - žádný rez ani roztrhání
 • nízká cena - v porovnání s páskováním ocelovou páskou
 • velmi snadná práce - s využitím jednoduchého napínáku
 • žádné nebezpečí úrazu při práci s páskou - nízká hmotnost a nemá ostré hrany
 • snadné skladování - kompaktní rozměry a nízká hmotnost

Páskování kompozitní páskou doporučujeme:

 • pro základní, občasné páskování
 • pro menší podniky a domácí využití
 • pro páskování těžkých předmětů o neobvyklých tvarech
 • pro všechny shánějící optimální poměr ceny ku pevnosti pásky


 

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX