Spotřební materiál a příslušenství ke kompozitní pásce

Mezi spotřebním materiálem pro páskování kompozitní páskou najdete především kompozitní a textilní pásky a ocelové a plastové spony.

Kompozitní pásku nabízíme v různých rozměrech a ve dvou barevných provedeních. Bílé i žluté kompozitní pásky mají naprosto stejné vlastnosti, liší se pouze barvou a návinem. Bílá kompozitní páska má menší návin a také vychází cenově výhodněji, proto ji doporučujeme pro všechno základní, občasné páskování. Žlutá kompozitní páska má poté větší návin. Obě barvy nabízíme v několika šířích pásky.

Textilní pásky nabízí ještě o něco vyšší pevnost, oproti kompozitním jsou však dražší. Vyrábí se v bílé barvě a co se použití týče, je naprosto totožné s kompozitní páskou. Používají se tedy v kombinaci s ocelovými nebo plastovými sponami a pracuje se s nimi pomocí stejných páskovacích strojků.

Ocelové vysokopevnostní spony jednoznačně doporučujeme k použití v kombinaci s kompozitní i textilní vázací páskou. Mají extrémně vysokou odolnost, jejich povrch je navíc pozinkovaný, což zajišťuje antikorozní účinky. Jedná se o drátové spony, které se s utažením pásky samy uzavřou, proto se nazývají také samouzavírací. Existují i plastové spony, které jsou levnější, mají ovšem opravdu výrazně sníženou pevnost. Především z toho důvodu je k páskování s vysokopevnostní kompozitní páskou nedoporučujeme.

Z příslušenství v této sekci najdete mimojiné praktické odvíječe a stojánky, které lze využít společně s kompozitní i textilní páskou. Velmi Vám usnadní odvíjení i skladování pásky, spon aji páskovacího strojku. Jsou zde i ochranné plastové rohy, které zabezpečí páskované předměty v rozích před poškozením utaženou páskou. 

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX