Spotřební materiál a příslušenství ke kompozitní pásce

Mezi spotřebním materiálem pro páskování kompozitní páskou najdete především kompozitní a textilní pásky a ocelové a plastové spony.

Kompozitní pásku nabízíme v různých rozměrech a ve dvou barevných provedeních. Bílé i žluté kompozitní pásky mají naprosto stejné vlastnosti, liší se pouze barvou a návinem. Bílá kompozitní páska má menší návin a také vychází cenově výhodněji, proto ji doporučujeme pro všechno základní, občasné páskování. Žlutá kompozitní páska má poté větší návin. Obě barvy nabízíme v několika šířích pásky.

Textilní pásky nabízí ještě o něco vyšší pevnost, oproti kompozitním jsou však dražší. Vyrábí se v bílé barvě a co se použití týče, je naprosto totožné s kompozitní páskou. Používají se tedy v kombinaci s ocelovými nebo plastovými sponami a pracuje se s nimi pomocí stejných páskovacích strojků.

Ocelové vysokopevnostní spony jednoznačně doporučujeme k použití v kombinaci s kompozitní i textilní vázací páskou. Mají extrémně vysokou odolnost, jejich povrch je navíc pozinkovaný, což zajišťuje antikorozní účinky. Jedná se o drátové spony, které se s utažením pásky samy uzavřou, proto se nazývají také samouzavírací. Existují i plastové spony, které jsou levnější, mají ovšem opravdu výrazně sníženou pevnost. Především z toho důvodu je k páskování s vysokopevnostní kompozitní páskou nedoporučujeme.

Z příslušenství v této sekci najdete mimojiné praktické odvíječe a stojánky, které lze využít společně s kompozitní i textilní páskou. Velmi Vám usnadní odvíjení i skladování pásky, spon aji páskovacího strojku. Jsou zde i ochranné plastové rohy, které zabezpečí páskované předměty v rozích před poškozením utaženou páskou. 

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX