Textilní vázací páska - bílá, 32 mm

Vysokopevnostní textilní vázací páska v bílém provedení o šířce pásky 32 mm.

Poptávkový formulář

Textilní vázací páska - bílá, 32 mm

Textilní vázací pásky představují nejpevnější alternativu k oceli, jsou mírně pevnější i než kompozitní pásky. Mají podobné výhody jako kompozitní pásky, jsou velmi ohebné, bezpečně se s nimi pracuje, jsou odolné proti nepříznivému počasí a oproti oceli mají výrazně nižší hmotnost.

Používají se stejně jako kompozitní pásky v kombinaci s ocelovými samouzavíracími sponami a napínají se a odstřihávají pomocí jednoduchého páskovacího strojku PR32. Stejně tak k nim lze použít stojánek na kompozitní pásku usnadňující Vám práci s páskou.

Textilní páska má univerzální možnosti využití, díky vysoké pevnosti i ohebnosti s nimi lze páskovat i velmi těžké předměty i nepravidelných rozměrů.

V porovnání s kompozitní páskou má textilní vázací páska vyšší pevnost a nižší ohebnost, jedná se ale o rozdíly relativně malé. Celkově jsou vlastnosti obou typů pásek velmi podobné. Kvůli metodě výroby, kdy textilní páska je tkaná, je ovšem textilní vázací páska dražší než kompozitní.

Parametry pásky:

materiáltextilní
barvabílá
šířka32 mm
návin400 m
pevnost1450 kg
průměr dutinky76 mm

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX