Ocelové drátové samouzavírací spony - 32 mm

Vysokopevnostní ocelové drátové spony, které se při utažení pásky samy uzavřou.

Poptávkový formulář

Vysokopevnostní ocelové spony - 32 mm

Ocelové spony určené pro použití především v kombinaci s kompozitní vázací páskou. Vhodné jsou ale i k textilní vázací pásce i k plastovým polypropylenovým a polyesterovým páskám. Jejich hlavní předností je extrémní pevnost, takže bezproblémově udrží i velmi silné utažení velmi těžkých balíků a jiných předmětů.

Spony jsou vyrobeny z ocelového drátu. Při dotažení pásky se spona sama uzavře, z toho důvodu také nese označení samouzavírací. Čím silněji utáhnete pásku, tím pevněji bude spona spoj držet. Ocelové drátové spony převyšují pevnost pásek samotných.

Pozinkovaná povrchová úprava zajistí anikorozní účinky a ochranu proti povětrnostním vlivům. Proto se spona nepoškodí ani nezrezne či nezkoroduje za nepřízně počasí při skladování páskovaných předmětů venku.

Ocelové drátové spony nabízíme v několika velikostech, nejprodávanější spony jsou od 12 do 19 mm, ale v nabídce najdete i spony s šíří 9 či 32 mm. Zde se jedná o velikost určenou až pro 32 mm širokou pásku. Spony standardně prodáváme v balení 250 kusů. V případě zájmu ovšem můžeme připravit i menší množství.
 

Přednosti ocelových drátových spon:

  • velmi vysoká pevnost
  • pozinkovaná povrchová úprava - ochrana proti korodování
  • široké možnosti využití - kompozitní, textilní a plastové pásky
  • nabízeny ve všech šířích

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX