O firmě Prapac

Od svého založení v roce 1993 se firma Prapac specializuje především na poradenství, prodej a servis v oblasti páskovací techniky. Již desítky let nabízíme svým zákazníkům páskovací stroje, strojky a spotřební materiál. Společnost Prapac se v krátké době stala jedním z předních a nejvýznamějších dodavatelů obalové a páskovací techniky v České republice i na Slovensku

V našem sortimentu najdete pouze produkty od předních výrobců ze zemí EU. U všech výrobků je pro nás na prvním místě kvalita. Prioritou našich zákazníků je absolutně spolehlivé páskování. Hlavní je absolutně spolehlivé zajištění páskovaných předmětů a také spolehlivost páskovacích strojků, neboť vyřazení strojku či stroje z provozu může ohrozit celý výrobní proces. Proto v naší nabídce naleznete pouze ty nejkvalitnější produkty od etablovaných výrobců.

V našem sortimentu se nachází různé manuální, pneumatické i elektrické páskovačky a páskovací strojky a také velké automatické páskovací stroje a linky. Ze spotřebního materiálu nabízíme ocelovou, plastovou, kompozitní a textilní pásku a k nim vždy příslušné spony, ať už ocelové či speciální plastové. Prodáváme také balící stretch fólie v mnoha barvách a velikostech. Najdete u nás i příslušenství k páskovací a obalové technice, tím jsou například nůžky na ocelovou pásku, odvíječe pásky i stretch fólie nebo třeba plastové ochranné rohy pod pásku.

Vždy je kladen důraz především na kvalitu a spolehlivost produktů, které u nás můžete zakoupit. Uvědomujeme si hodnotu Vámi páskovaných předmětů a také důležitost spolehlivého a bezproblémového provozu námi dodávaného zboží. Společnost Prapac je držitelem certifikátu TÜV ISO 9001 stejně jako naši dodavatelé. 

Poskytujeme našim zákazníkům komplexní poradenství v oblasti obalových materiálů a páskovací techniky, takže Vám vždy rádi pomůžeme s výběrem pro Vás vhodné varianty páskování. Zajišťujeme pro Vás i záruční a pozáruční servis, od oprav až po dodávání náhradních dílů k námi nabízeným produktům.

Naším cílem je vždy úplná spokojenost zákazníka. Té dosahujeme především kvalitou dodávaných výrobků, které jsou vybrány ideálně pro individuální požadavky klientů. Důležité je pro nás také velmi rychlé dodání a co nejkratší dodací termíny pro Českou i Slovenskou republiku. 
 
Vysokou flexibilitu a rychlost dodávek zboží z oblasti obalových materiálů a páskovací techniky nám umožňuje vlastní moderní, velké administrativní a skladovací centrum, ve kterém sídlíme od roku 2006 v blízkosti přímého a rychlého napojení na centrální dálnici D1.

Naše kreativita, pracovní a ekonomické výsledky nás každoročně přesvědčují o naší cestě správným směrem a dovolují nám disponovat dostatečnými skladovými zásobami páskovacích přístrojů, páskovaček, vázacích ocelových i umělohmotných pásek, kompozitních pásek, obalových materiálů, fólií, vázacích spon, náhradních dílů k páskovacím přístrojům a příslušenství.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX