Zapůjčení produktů Prapac

Firma Prapac nabízí i krátkodobé zapůjčení svých vybraných produktů. K zapůjčení nejsou k dispozici všechny produkty, ovšem například základní páskovací set Prapac si u nás můžete na několik dnů vypůjčit včetně veškerého potřebného spotřebního materiálu.

Pro zapůjčení je nutné produkt fyzicky vyzvednout u nás na prodejně na okraji Brna, složit zálohu a podepsat s námi krátkodobou nájemní smlouvu. Je možné i přijet si k nám na prodejnu a zapáskovat si Vaše předmětu u nás. V takovém případě platíte pouze za spotřebovaný páskovací materiál.

Pokud máte zájem o zapůjčení některých našich produktů, neváhejte nám napsat e-mail na adresu info@prapac.cz nebo nám můžete rovnou zavolat.

Cena zapůjčení

Sjednává se dohodou v závislosti na zapůjčeném prodktu, délce zapůjčení, spotřebovaném materiálu (pásky a spony) a případném opotřebení páskovacích strojků. Při zapůjčení je nutné předem složit dohodnutou zálohu.

Doba zapůjčení

Také se sjednává dohodou. Zapůjčené produkty jsou určeny pouze ke krátkodobému používání.

Zapůjčení páskovacího setu Prapac

Pokud potřebujete pouze narychlo jednorázově zapáskovat menší množství předmětů, nepotřebujete rovnou kupovat vešekeré páskovací vybavení, ideálním řešením je pro Vás zapůjčení našeho páskovacího setu Prapac. Páskovací set Vám zapůjčíme včetně strojku, kompozitní pásky, ocelových drátových spon i stojánku a páskování Vám rádi vysvětlíme. Páskovací set si poté můžete odvézt s sebou na svoji firmu či domů a zapáskovat, co potřebujete. Nakonec nám páskovací set vrátíte, zaplatíte spotřebovaný materiál a dohodnuté nájemné a my Vám vrátíme poskytnutou zálohu. Nebo, budete-li si přát, u nás můžete rovnou zakoupit nový páskovací set. Naším cílem je vždy nejlépe vyhovět Vašim požadavkům.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX