Ruční páskovací strojek PR-PRO na ocelovou pásku

Profesionální manuální páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování ocelovou vázací páskou.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-PRO

Ruční páskovací strojek PR-PRO na ocelovou vázací pásku

Profesionální manuální páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování ocelovou vázací páskou.
 
Jedná se o profesionální řešení pro manuální páskování ocelovou páskou. Tento strojek nabízí nejvyšší pevnost spoje bez využití ocelových spon. Zároveň je díky jeho konstrukci práce s tímto strojkem nejméně fyzicky náročná v porovnání s ostatními. A také garantuje nejdelší životnost a nejmenší potřebu obnovování strojku s pomocí náhradních dílů.

Výhodami strojku jsou jednoduché používání, absolutní spolehlivost, pevnost spoje, malá váha strojku a nízká cena v porovnání s pneumatickými páskovacími strojky. Manuální utahování, spojení a odstřižení pásky je díky strojku snadné, rychlé, přesné a není nijak fyzicky náročné. Spoj páskovačka provádí trojitým průřezem středu pásky bez použití vázacích spon.

Další předností je nízká hmotnost strojku, díky které se pracovník při páskování neunaví.

Jednoznačně největší kvalitativní rozdíl je u této páskovačky v pevnosti spoje pásky. Například oproti základní páskovačce PR-Basic nabízí PR-PRO až dvojnásobnou pevnost spoje, přestože obě provádí podobný trojitý průřez ocelové pásky.

Páskovací strojek PR-PRO je určen pro ocelové pásky s libovolnou povrchovou úpravou o šířce mezi 13 a 19 mm a tloušťce 0,4-0,8 mm. Je tak vhodná ke všem běžným námi dodávaným ocelovým páskám.
 
Technické parametry
Napnutí páskymanuální
Spojení páskymanuální
Odstřižení páskymanuální
Typ páskyocelová
Šířka pásky13 - 19 mm
Tloušťka pásky0,4 - 0,8 mm
Spojenítrojitý průřez pásky
Síla utažení pásky5000 N
Hmotnost3,5 kg

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek je určen pro ocelové pásky o šířkách 13 – 19 mm.
 
Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme ocelové pásky všech rozměrů a všech typů povrchových úprav. Dále dodáváme profesionální nůžky na ocelové pásky, plastové rohy na ochranu hran páskovaných předmětů nebo také odvíječe a vozíky usnadňující práci s ocelovou páskou.
 
Ocelové páskyNůžky na oelová páskyOdvíječ na ocelové pásky

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX