Ruční páskovací strojek PR-BASIC na ocelovou pásku

Tento mechanický páskovací strojek představuje nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob páskování ocelovou vázací páskou.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-BASIC

Ruční páskovací strojek PR-BASIC na ocelovou vázací pásku

Tento mechanický páskovací strojek představuje nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob páskování ocelovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché používání, absolutní spolehlivost a nízká cena pro páskování ocelovou vázací páskou.

Manuální utahování, spojení a odstřižení pásky je díky strojku snadné, rychlé, přesné a není nijak fyzicky náročné. Spoj páskovačka provádí trojitým průřezem středu pásky bez použití vázacích spon.

S touto páskovačkou se určitě naučí každý pracovat prakticky ihned. Celý strojek je obsluhován pomocí tří páček, které od Vás k práci nevyžadují žádnou fyzickou námahu. K páskovačce dodáváme i náš podrobný názorný manuál pro okamžité osvojení přístroje.

Strojek je určen pro ocelové pásky všech typů povrchových úprav o šířce 13 až 20 mm a o tloušťce 0,4 až 0,63 mm. Je tak vhodný pro nejběžnější pásky dodávané naší firmou.

Výhodou strojku je i jeho nízká hmotnost, díky které se při práci s páskovačkou neunavíte.


Technické parametry
Napnutí páskymanuální
Spojení páskymanuální
Odstřižení páskymanuální
Typ páskyocelová
Šířka pásky13 – 20 mm
Tloušťka pásky0,4 – 0,63 mm
Spojenítrojitý průřez pásky
Síla utažení3000 N
Hmotnost4,2 kg

Ocelové pásky   Nůžky na ocelové pásky   Odviječe na ocelové pásky
 

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek je určen pro ocelové pásky o šířkách 13 – 20 mm.

Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme ocelové pásky všech rozměrů a všech typů povrchových úprav. Dále dodáváme profesionální nůžky na ocelové pásky, plastové rohy na ochranu hran páskovaných předmětů nebo také odvíječe a vozíky usnadňující práci s ocelovou páskou.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma Prapac.

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX