Ruční páskovací strojek PR-HT na ocelovou pásku

Tento mechanický páskovací strojek představuje nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob páskování ocelovou vázací páskou. Jedná se o vysokopevnostní alternativu k PR-Basic.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-HT

Ruční páskovací strojek PR-HT na ocelovou vázací pásku

Tento mechanický páskovací strojek představuje nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob páskování ocelovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché používáníabsolutní spolehlivost a nízká cena pro páskování ocelovou vázací páskou.

Manuální utahování, spojení a odstřižení pásky je díky strojku snadné, rychlé, přesné a není nijak fyzicky náročné. Spoj páskovačka provádí trojitým průřezem středu pásky bez použití vázacích spon.

S touto páskovačkou se určitě naučí každý pracovat prakticky ihned. Celý strojek je obsluhován pomocí tří páček, které od Vás k práci nevyžadují žádnou fyzickou námahu. K páskovačce dodáváme i náš podrobný názorný manuál pro okamžité osvojení přístroje.

Strojek je určen pro ocelové pásky všech typů povrchových úprav o šířce 13 až 20 mm a o tloušťce 0,4 až 0,63 mm. Je tak vhodný pro nejběžnější pásky dodávané naší firmou.

Výhodou strojku je i jeho nízká hmotnost, díky které se při práci s páskovačkou neunavíte.

PR-HT je vysokopevnostní alternativou k podobným páskovacím strojkům PR-Basic. Obě páskovačky provádí spoj pásky trojitým průřezem, nicméně PR-HT garantuje pevnost spoje až o třetinu vyšší oproti obdobnému strojku nižší kategorie.


Technické parametry
Napnutí páskymanuální
Spojení páskymanuální
Odstřižení páskymanuální
Typ páskyocelová
Šířka pásky13 – 20 mm
Tloušťka pásky0,4 – 0,63 mm
Spojenítrojitý průřez pásky
Síla utažení4000 N
Hmotnost3,8 kg

Ocelové páskyNůžky na ocelové páskyOdviječe na ocelové pásky
 

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek je určen pro ocelové pásky o šířkách 13 – 20 mm.

Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme ocelové pásky všech rozměrů a všech typů povrchových úprav. Dále dodáváme profesionální nůžky na ocelové pásky, plastové rohy na ochranu hran páskovaných předmětů nebo také odvíječe a vozíky usnadňující práci s ocelovou páskou.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma PRAPAC.

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX