Ocelová vázací páska - černě lakovaná, balící vinutí, 19 mm

Ocelová vázací páska černě lakovaná o šířce 19 mm.

Poptávkový formulář

Ocelová vázací páska - černě lakovaná, balící vinutí, 19 mm

Vysoce kvalitní ocelová vázací páska disponující velmi vysokou pevností, což zajišťuje vždy perfektní zabezpečení páskovaných produktů a jiných předmětů.

Šíře pásky je 19 mm a tloušťka činí 0,6 mm. Páska je uspořádána v oscilačním návinu, což umožňuje navinutí většího množství pásky. Hmotnost jednoho kotouče činí přibližně 40 kg a v jednom návinu se nachází 750 m ocelové pásky.

Speciální typ s černě lakovanou povrchovou úpravou. Jedná se o vysokopevnostní ocelovou pásku převyšující pevnost pásky bez povrchové úpravy. Zároveň má páska vyšší tažnost. Lak pásce navíc zaručí zásadní antikorozní účinky, díky čemuž páska získá i velkou odolnost proti povětrnsotním vlivům. Další výhodou tohoto typu jsou kvalitněji udělané hrany pásky. Nejsou příliš ostré, proto se o hrany pásky nepořežete jako u ocelové pásky bez povrchové úpravy.

Tuto vázací ocelovou pásku lze použít v kombinaci s manuálními i pneumatickými páskovacími strojky a lze s ní páskovat s využitím spoje průřezem pásky nebo i s ocelovými vázacími sponami. Záleží na preferencích Vás, našich zákazníků.

Parametry pásky

materiálocel
povrchová úpravačerně lakovaná
šířka19 mm
tloušťka0,6 mm
typ návinubalící, oscilační, cyklický
hmotnost svitku40 kg
délka návinu750 m
pevnost800 - 950 MPa (N/mm²)
tažnost> 6 %

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX