Vozík na ocelovou vázací pásku - balící vinutí

Užitečný vozík na oscilační cívky ocelové vázací pásky. Součástí je odvíječ a praktická přihrádka na různé druhy spon a strojků.

Poptávkový formulář

Vozík na ocelovou vázací pásku - balící vinutí

Tento užitečný vozík na ocelovou pásku v oscilačním návinu či balícím vinutí Vám velmi usnadní práci s těmito páskami. Součástí vozíku je odvíječ pásky,  brzda pásky, přihrádka na spony a páskovací strojek a madla či rukojeť. Vše tak máte na jednom místě a vždy po ruce. Jelikož je vozík na kolečkách, neunavíte se ani při práci s velmi těžkými ocelovými svitky pásek.

Tento odvíječ vázací pásky je určen pro ocelové pásky oscilačního návinu s vnitřním průměrem dutinky 400 mm. Použít proto lze především pro černě lakované a zinkované ocelové pásky. Tento vozík není určen pro ocelové vázací pásky bez povrchové úpravy. Co se šíře pásky týče, je určen pro všechny šířky až do 32 mm.

Součástí vozíku je i praktická přihrádka na různé druhy vázacích spon, páskovacích strojků a jiné příslušenství, například plastové ochranné rohy. Tento vozík tak usnadní práci a manipulaci s páskou i její skladování. Vše potřebné k páskování vždy najdete na jednom místě.

Obrázek u tohoto produktu je ilustrační. Je možné, že se dodaný produkt bude designově lehce lišit. Z funkčního hlediska ale bude vozík vždy vypadat podobně.
 

Výhody vozíku na ocelovou pásku s balícím vinutím:

  • zjednoduší a urychlí celý proces páskování
  • snadné skladování - veškerou výbavu k páskování budete mít na jednom místě
  • odvíječ pásky
  • brzda pásky - svitek pásky se nerozmotá
  • přihrádka na páskovací strojek a spony
  • odolná konstrukce
  • postaven na kolečkách - oceníte zvlášť u těžkých ocelových pásek

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX