Poloautomatické a automatické vázací stroje

V nabídce firmy Prapac jsou automatické i poloautomatické páskovací stroje. Naším cílem je vždy Vám navrhnout a nabídnout nejlepší řešení páskování dle Vašich konkrétních potřeb.

Mezi poloautomatické páskovací stroje se řadí také například stolní páskovací stroje na plastovou pásku, které zde najdete mezi produkty. Sortiment páskovacích stolů je ovšem podstatně širší. Vždy záleží na Vašich konkrétních, specifických požadavcích. Poloautomatické páskovací stoly vyžadují pouze položení balíku pracovníkem na stůl a v závislosti na verzi stroje může být vyžadováno omotání balíku páskou. Dražší páskovací stoly ovšem provádí i tuto činnost samy. 

Poloautomatické i automatické páskovací stroje doporučujeme do podniků, kde se páskuje velmi často. Automatické páskovací stroje existují i pro použití s ocelovou páskou, proto mohou garantovat nejvyšší pevnost a naprosto přesné zapáskování a zabezpečení Vašich produktů či jiných předmětů.

Automatické páskovací stroje doporučujeme do kapitálově silných společností, kde je na prvním místě spolehlivost páskování i rychlost a plynulost výrobního procesu.

Automatické páskovací stroje, systémy a linky jsou vyráběny na zakázku pro konkrétní odběratele, proto, poptáváte-li automatické či poloautomatické páskovací a balící zařízení, pošlete nám, prosím, specifickou poptávku na info@prapac.cz.

Firma Prapac zároveň zajišťuje kompletní servis všech námi nabízených a dodávaných produktů. Začínáme projektem a montáží, zaškolujeme obsluhu strojů a strojků a následně zajišťujeme záruční i pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX