Stojánek na kompozitní a textilní vázací pásku

Praktický stojánek a odvíječ na kompozitní a textilní vázací pásku s přihrádkou na páskovací strojek a spony k pásce.

Poptávkový formulář

Stojánek na kompozitní a textilní vázací pásku

Tento praktický pomocník k práci s kompozitní i textilní vázací páskou Vám velmi usnadní celý proces páskování a také manipulaci se vším páskovacím vybavením. Základem stojánku je jednoduchý odvíječ pásky, který Vám výrazně urychlí páskování.

Součástí stojánku je i přihrádka na páskovací strojek, spony k pásce a jakékoliv jiné příslušenství, například ochranné plastové rohy. Samozřejmou součástí stojánku je i rukojeť pro jednoduché přenášení.

Stojánek je určen pro všechny pásky s průměrem dutinky 76 mm. Doporučujeme jej mimo jiné jako základní příslušenství k páskovacímu setu Prapac.

Obrázek k tomuto produktu je ilustrativní. Je možné, že se skutečný stojánek bude vzhledem (například barvou) mírně lišit. Z funkčního hlediska ovšem bude totožný.

Stojánek Vám usnadní odvíjení pásky, manipulaci se všemi předměty potřebnými k páskování a jejich skladování. Díky jednoduchému stojánku budete mít vždy vše potřebné po ruce a na jednom místě.

Výhody stojánku na kompozitní a textilní pásku:

  • zjednoduší a urychlí celý proces páskování
  • snadné skladování - veškerou výbavu k páskování budete mít na jednom místě
  • odvíječ pásky
  • přihrádka na páskovací strojek a spony
  • odolná konstrukce
  • nízká hmotnost

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX