Ocelové drátové samouzavírací spony - 14-16 mm

Vysokopevnostní ocelové drátové spony, které se při utažení pásky samy uzavřou.

Poptávkový formulář

Vysokopevnostní ocelové spony - 14-16 mm

Ocelové spony určené pro použití především v kombinaci s kompozitní vázací páskou. Vhodné jsou ale i k textilní vázací pásce i k plastovým polypropylenovým a polyesterovým páskám. Jejich hlavní předností je extrémní pevnost, takže bezproblémově udrží i velmi silné utažení velmi těžkých balíků a jiných předmětů.

Spony jsou vyrobeny z ocelového drátu. Při dotažení pásky se spona sama uzavře, z toho důvodu také nese označení samouzavírací. Čím silněji utáhnete pásku, tím pevněji bude spona spoj držet. Ocelové drátové spony převyšují pevnost pásek samotných.

Pozinkovaná povrchová úprava zajistí anikorozní účinky a ochranu proti povětrnostním vlivům. Proto se spona nepoškodí ani nezrezne či nezkoroduje za nepřízně počasí při skladování páskovaných předmětů venku.

Ocelové drátové spony nabízíme v několika velikostech, nejprodávanější spony jsou od 12 do 19 mm, ale v nabídce najdete i spony s šíří 9 či 32 mm. Zde se jedná o velikost určenou pro 14 až 16 mm širokou pásku. Spony standardně prodáváme v balení 500 kusů. V případě zájmu ovšem můžeme připravit i menší množství.
 

Přednosti ocelových drátových spon:

  • velmi vysoká pevnost
  • pozinkovaná povrchová úprava - ochrana proti korodování
  • široké možnosti využití - kompozitní, textilní a plastové pásky
  • nabízeny ve všech šířích

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX