Textilní vázací páska - bílá, 16 mm

Vysokopevnostní textilní vázací páska v bílém provedení o šířce pásky 16 mm.

Poptávkový formulář

Textilní vázací páska - bílá, 16 mm

Textilní vázací pásky představují nejpevnější alternativu k oceli, jsou mírně pevnější i než kompozitní pásky. Mají podobné výhody jako kompozitní pásky, jsou velmi ohebné, bezpečně se s nimi pracuje, jsou odolné proti nepříznivému počasí a oproti oceli mají výrazně nižší hmotnost.

Používají se stejně jako kompozitní pásky v kombinaci s ocelovými samouzavíracími sponami a napínají se a odstřihávají pomocí jednoduchého páskovacího strojku PR19. Stejně tak k nim lze použít stojánek na kompozitní pásku usnadňující Vám práci s páskou.

Textilní páska má univerzální možnosti využití, díky vysoké pevnosti i ohebnosti s nimi lze páskovat i velmi těžké předměty i nepravidelných rozměrů.

V porovnání s kompozitní páskou má textilní vázací páska vyšší pevnost a nižší ohebnost, jedná se ale o rozdíly relativně malé. Celkově jsou vlastnosti obou typů pásek velmi podobné. Kvůli metodě výroby, kdy textilní páska je tkaná, je ovšem textilní vázací páska dražší než kompozitní.

Parametry pásky:

materiáltextilní
barvabílá
šířka16 mm
návin900 m
pevnost500 kg
průměr dutinky76 mm

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX