Páskovací strojky ke kompozitní pásce

Existuje několik variant páskovacích strojků ke kompozitní pásce. Ve všech případech se jedná o manuální páskovací strojky, jelikož kompozitní ani textilní vázací pásky neumožňují využití pneumatických ani elektrických páskovaček.

V naší nabídce páskovacích strojků ke kompozitní pásce najdete jednoduché, avšak vysoce efektivní páskovačky. Jedná se o vůbec cenově nejvýhodnější páskovací strojky, které splňují kvalitu, kterou od námi nabízených produktů sami vyžadujeme.

Pro téměř všechny aplikace doporučujeme základní páskovací strojek PR19. Pro páskování kulatých předmětů, třeba potrubí či drátů, pak nabízíme speciální přizpůsubenou verzi. Obě varianty potom mají svoji vlastní alternativu pro páskování páskami s větší šířkou než 19 mm.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX