Manuální páskovací strojek PR19S

Ruční manuální páskovací strojek na kompozitní, textilní a plastovou vázací pásku o šířkách do 19 mm pro páskování kulatých předmětů.

Poptávkový formulář

Manuální páskovací strojek PR19S

PR19S představuje nejlevnější páskovací strojek na trhu, který stále splňuje naše vlastní náročné požadavky na vysokou kvalitu a spolehlivost páskování. Jeho dvěmi hlavními přednostmi jsou jednoduchost práce a možnost univerzálního využití.

Ruční páskovačku PR19S lze používat na páskování kompozitní, textilní i plastovou vázací páskou. U všech typů s ní zapáskujete předměty všemi rozměry pásek až do šířky 19 mm. Páskovačka nemá žádné požadavky na specifickou tloušťku pásky.

Zde se jedná o speciální upravenou verzi páskovacího strojku PR19 pro snadné páskování kulatých objektů, jakými jsou například potrubí či dráty. Se standardními verzemi by nebylo možné pásku dostatečně pevně utáhnout, se speciálními verzemi to zvládnete bez problémů.

S manuálním páskovacím strojkem PR19S se naučí rychle pracovat úplně každý. Z jeho jednoduchosti plyne zároveň i dlouhá životnost. Jednoduché provedení ovšem nijak nesnižuje kvalitu páskování.

Při zmáčknutí jediné páčky na strojku se zvedne patka strojku, pod kterou nasadíte spodní pásku. Páčku poté pustíte a dále nasadíte horní pásku do prostřihávače a utahovacího kolečka. Následně pásku opakovaným pohybem páčky směrem od sebe utahujete dle potřeby. Poté už stačí páčku opět jen zmáčknout a tím se páska ustřihne a Vy budete moci páskovačku z pásky snadno vysunout. Páskování s PR19S je velmi snadné.

Tento páskovací strojek nabízíme také ve větší variantě PR32S pro páskování se stejnými typy vázacích pásek až do šířky 32 mm. 

Hlavní přednosti páskovacího strojku PR19S:

 • ekonomicky výhodný
 • dlouhá životnost
 • snadné používání
 • možnost univerzálního využití - páskování kompozitní, textilní i plastovou páskou
 • jednoduché a pevné páskování kulatých předmětů

Návod k použití

Páskovací set Prapac - návod na použití
 
 1. Omotejte pásku kolem páskovaného předmětu
 2. Provlíkněte jeden konec pásky sponou dle vzoru na obrázku 2
 3. Připravte si druhý konec pásky a provlíkněte jej sponou stejně jako první konec
 4. Nasazení páskovacího strojku na pásku – zmáčkněte páku, zvedne se pata páskovacího strojku a pod ní provlečte spodní pásku omotanou kolem páskovaného předmětu
 5. Pusťte páku a klesne pata strojku
 6. Horní volnou pásku provlečte nůžkami a utahovacím kolečkem páskovacího strojku dle vzoru na obrázku 6
 7. Pohybem páky směrem od Vás utáhnete pásku dle potřeby
 8. Zmáčknutím páky přestřihnete horní volnou pásku a zvedne se pata strojku, strojek sundejte z pásky. Předmět je nyní spolehlivě zapáskován

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX