Páskovací strojky k plastovým páskám

Jednou z výhod páskování plastovými páskami oproti například kompozitním je široké spektrum nabízených páskovacích strojků. Kromě klasického jednoduchého manuálního páskovacího strojku PR19 je k plastovým vázacím páskám nabízena celá řada jiných ručních páskovaček.

Mezi manuálními strojky najdete také speciální strojek, který využívá ke spojení pásky slisovací spony. Oproti tradičním drátovým samouzavíracím sponám tyto slisovací nabízí podstatně vyšší pevnost spoje a vhodné jsou mimojiné k páskování rozpínajících se předmětů. Při páskování rozpínajících se předmětů plastovou páskou s využitím samouzavíracích spon může docházet k prokluzování pásky ve sponě. S využitím speciálních slisovacích spon tento problém nehrozí. Vyšší pevnost spoje je samozřejmě kompenzována vyšší cenou páskovacích strojků.

Vyšší kategorii páskovacích strojků představují pneumatické a elektrické páskovačky. S využitím těchto strojků je páskování především nesrovnatelně rychlejší a snadnější. Stačí pouze omotat páskovaný předmět páskou, vsunout pásku do strojku a zmáčknout tlačítko. Strojek za Vás pásku automaticky rychle a pevně utáhne, svaří či slisuje a následně odstřihne. Výhodou těchto strojků je také jejich přesnost, neboť při páskování nevznikají žádné odstřižky pásky. Elektronické i pneumatické páskovací strojky jsou oproti manuálním výrazně dražší.

Elektrické akumulátorové páskovačky vyžadují ke svému provozu pouze nabitou AKU baterii s dlouhou výdrží. Ke strojkům dodáváme náhradní baterie pro možnost provozu páskovačky i bez přerušení. Na páskovačce můžete na displeji snadno nastavit sílu utažení a svaření pásky. Páskovačky podporují pásky různých tlouštěk a šířek. Výhodou těchto páskovaček je i jejich nízká hmotnost.

Pneumatické páskovačky ke svému provozu vyžadují přívod stlačeného vzduchu, přičemž nestačí plynová bomba, ale je nutný stabilní rozvod z potrubí. Výhodou oproti elektrickým páskovačkám je jejich velmi dlouhá životnost. To je způsobeno tím, že pneumatické páskovačky v sobě neobsahují žádné elektronické součástky a fungují pouze mechanicky. Další výhodou je možnost zavěšení pneumatických páskovaček na lanko a vyvažovač, díky čemuž nijak neunaví jejich obsluhu.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX