Elektrický páskovací strojek PR-AKU

Profesionální elektrický páskovací strojek pro páskování plastovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-AKU

Elektrický páskovací strojek PR-AKU

Profesionální elektrický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování plastovou vázací páskou.

Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky. Utahování, spojení i odstřižení pásky je provedeno pomocí výkonného elektrického motoru, což zajišťuje velmi jednoduchou, rychlou, přesnou a spolehlivou práci a páskování. Strojek je poháněn AKU baterií, která je společně s nabíječkou součástí balení.

Elektrické páskovací strojky představují společně s pneumatickými nejrychlejší typ páskování. Stačí páskou omotat páskovaný objekt a vsunout pásku do strojku, který již všechnu následující práci odvede za Vás. Práce s touto páskovačkou je tak velmi snadná. Navíc je také mnohem přesnější než s manuálními páskovacími strojky. Při páskování totiž nevznikají žádné nevyužité zbytky pásky, které by strojek odstřihával. 

Výhodou elektrického páskovacího strojku je i jeho nízká hmotnost. V kombinaci se snadným používáním se tak při páskování neunavíte ani fyzicky nevysílíte. 

Na displeji páskovačky můžete jednoduše nastavit sílu utažení a svaření pásky. Páskovací strojek tak podporuje různé druhy plastových pásek s různou šířkou i tloušťkou. K jejímu provozu potřebujete pouze nabitou AKU baterii s dlouhou výdrží. Pokud potřebujete páskovačku využívat v nepřetržitém provozu, můžeme Vám dodat náhradní baterii, která Vám to umožní.
 

Technické parametry
Napnutí páskyAKU
Spojení páskyAKU
Odstřižení páskyAKU
Typ páskyPP, PET
Šířka pásky10 – 16 mm
Tloušťka pásky0,5 – 1,05 mm
Spojenísvařením
Síla utažení pásky2300 N
Doba nabití22 minut
Hmotnost3,8 kg


Elektricky paskovaci strojek PR-AKU pásky

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek podporuje plastové PET a polypropylenové pásky o šířkách 10 – 16 mm.

Firma PRAPAC nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme plastové pásky všech rozměrů dle specifických požadavků zákazníků nebo například plastové rohy na ochranu páskovaných předmětů.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma PRAPAC.

Návod k použití:

Návod na použití


1) Zapnutí strojku – zapojte nabitou baterii do strojku a zmáčkněte A pro zapnutí strojku
2) Umístění pásky – omotojte pásku kolem páskovaného předmětu, konec pásky směřující k Vám musí být položen nad druhým koncem pásky
3) Umístění strojku – zmáčkněte C a nasuňte strojek na připravenou pásku
4) Utažení pásky – zmáčknutím A utáhnete pásku dle potřeby
5) Svaření a odstřižení pásky – po utažení pásky zmáčkněte B a podržte, dokud strojek nevydá zvukový signál, kterým je ukončen proces sváru a odstřižení pásky
6) Odebrání strojku – zmáčkněte C a vysuňte strojek
7) Předmět je nyní spolehlivě zapáskován svařenou umělohmotnou páskou

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX