Elektrický páskovací strojek PR-AKU

Profesionální elektrický páskovací strojek pro páskování plastovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-AKU

Elektrický páskovací strojek PR-AKU

Profesionální elektrický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování plastovou vázací páskou.

Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky. Utahování, spojení i odstřižení pásky je provedeno pomocí výkonného elektrického motoru, což zajišťuje velmi jednoduchou, rychlou, přesnou a spolehlivou práci a páskování. Strojek je poháněn AKU baterií, která je společně s nabíječkou součástí balení.

Elektrické páskovací strojky představují společně s pneumatickými nejrychlejší typ páskování. Stačí páskou omotat páskovaný objekt a vsunout pásku do strojku, který již všechnu následující práci odvede za Vás. Práce s touto páskovačkou je tak velmi snadná. Navíc je také mnohem přesnější než s manuálními páskovacími strojky. Při páskování totiž nevznikají žádné nevyužité zbytky pásky, které by strojek odstřihával. 

Výhodou elektrického páskovacího strojku je i jeho nízká hmotnost. V kombinaci se snadným používáním se tak při páskování neunavíte ani fyzicky nevysílíte. 

Na displeji páskovačky můžete jednoduše nastavit sílu utažení a svaření pásky. Páskovací strojek tak podporuje různé druhy plastových pásek s různou šířkou i tloušťkou. K jejímu provozu potřebujete pouze nabitou AKU baterii s dlouhou výdrží. Pokud potřebujete páskovačku využívat v nepřetržitém provozu, můžeme Vám dodat náhradní baterii, která Vám to umožní.
 

Technické parametry
Napnutí páskyAKU
Spojení páskyAKU
Odstřižení páskyAKU
Typ páskyPP, PET
Šířka pásky10 – 16 mm
Tloušťka pásky0,5 – 1,05 mm
Spojenísvařením
Síla utažení pásky2300 N
Doba nabití22 minut
Hmotnost3,8 kg


Elektricky paskovaci strojek PR-AKU pásky

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek podporuje plastové PET a polypropylenové pásky o šířkách 10 – 16 mm.

Firma PRAPAC nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme plastové pásky všech rozměrů dle specifických požadavků zákazníků nebo například plastové rohy na ochranu páskovaných předmětů.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma PRAPAC.

Návod k použití:

Návod na použití


1) Zapnutí strojku – zapojte nabitou baterii do strojku a zmáčkněte A pro zapnutí strojku
2) Umístění pásky – omotojte pásku kolem páskovaného předmětu, konec pásky směřující k Vám musí být položen nad druhým koncem pásky
3) Umístění strojku – zmáčkněte C a nasuňte strojek na připravenou pásku
4) Utažení pásky – zmáčknutím A utáhnete pásku dle potřeby
5) Svaření a odstřižení pásky – po utažení pásky zmáčkněte B a podržte, dokud strojek nevydá zvukový signál, kterým je ukončen proces sváru a odstřižení pásky
6) Odebrání strojku – zmáčkněte C a vysuňte strojek
7) Předmět je nyní spolehlivě zapáskován svařenou umělohmotnou páskou

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX