Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU

Profesionální pneumatický páskovací strojek pro páskování plastovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-PNEU

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU

Profesionální pneumatický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování plastovou vázací páskou.

Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky. Strojek ke svému provozu vyžaduje pouze přívod stlačeného vzduchu. Nestačí ovšem obyčejná plynová bomba, nutný je rozvod vzduchu v potrubí.

Strojek v sobě obsahuje pouze mechanické součástky, žádné elektronické. Díky tomu může nabídnout dlouholetou životnost a snadnou údržbu a servis. Po napojení na přívod vzduchu strojek perfektně zapáskuje předměty dle potřeb uživatelů. Na strojku totiž lze nastavit sílu utažení i svaření pásky.

Předností strojku je možnost zavěšení na vyvažovač, načež strojek nebudu mít prakticky žádnou hmotnost a Vy se tak při práci s ním vůbec neunavíte. Jelikož strojek nepotřebuje elektrickou energii, je možné jej využívat i v neptřetržitém provozu.

Po nasazení pásky do strojku strojek sám pásku automaticky utáhne, svaří a odstřihne. Stejně jako u elektrických strojků ani zde nevznikají žádné nevyužité odstřižky pásky.

S pneumatickým páskovacím strojkem PR-PNEU tak plastovou páskou zapáskujete předměty nejrychleji, nejpřesněji a nejsnadněji.
 

Technické parametry
Napnutí páskypneumatické
Spojení páskypneumatické
Odstřižení páskypneumatické
Typ páskyPP, PET
Šířka pásky10 – 19 mm
Tloušťka pásky0,4 – 0,9 mm
Spojenísvařením
Síla utažení pásky2000 N
Tlak vzduchu6 bar
Hmotnost4,9 kg

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek podporuje plastové PET a polypropylenové pásky o šířkách 10 – 19 mm.

Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme plastové pásky všech rozměrů dle specifických požadavků zákazníků. Nabízíme i vyvažovače pro použití páskovacího strojku se závěsem.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma PRAPAC.


Plastové páskyPlastové pásky různých rozměrůVyvažovač na pneumatickou páskovačku
 

Návod k použití

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU - návod na použití
 
 
  1. Připojení strojku k přívodu stlačeného vzduchu
  2. Umístění pásky – omotojte pásku kolem páskovaného předmětu, konec pásky směřující k Vám musí být položen nad druhým koncem pásky
  3. Umístění strojku – zmáčkněte A a nasuňte strojek na připravenou pásku
  4. Utažení pásky – zmáčknutím B utáhnete pásku dle potřeby
  5. Svaření a odstřižení pásky – po utažení pásky zmáčkněte C a podržte, dokud strojek nesvaří a neodstřihne pásku
  6. Odebrání strojku – zmáčkněte A a vysuňte strojek
  7. Předmět je nyní spolehlivě zapáskován svařenou umělohmotnou páskou

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX