Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU

Profesionální pneumatický páskovací strojek pro páskování plastovou páskou. Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-PNEU

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU

Profesionální pneumatický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování plastovou vázací páskou.

Výhodami strojku jsou jednoduché provedení a absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky. Strojek ke svému provozu vyžaduje pouze přívod stlačeného vzduchu. Nestačí ovšem obyčejná plynová bomba, nutný je rozvod vzduchu v potrubí.

Strojek v sobě obsahuje pouze mechanické součástky, žádné elektronické. Díky tomu může nabídnout dlouholetou životnost a snadnou údržbu a servis. Po napojení na přívod vzduchu strojek perfektně zapáskuje předměty dle potřeb uživatelů. Na strojku totiž lze nastavit sílu utažení i svaření pásky.

Předností strojku je možnost zavěšení na vyvažovač, načež strojek nebudu mít prakticky žádnou hmotnost a Vy se tak při práci s ním vůbec neunavíte. Jelikož strojek nepotřebuje elektrickou energii, je možné jej využívat i v neptřetržitém provozu.

Po nasazení pásky do strojku strojek sám pásku automaticky utáhne, svaří a odstřihne. Stejně jako u elektrických strojků ani zde nevznikají žádné nevyužité odstřižky pásky.

S pneumatickým páskovacím strojkem PR-PNEU tak plastovou páskou zapáskujete předměty nejrychleji, nejpřesněji a nejsnadněji.
 

Technické parametry
Napnutí páskypneumatické
Spojení páskypneumatické
Odstřižení páskypneumatické
Typ páskyPP, PET
Šířka pásky10 – 19 mm
Tloušťka pásky0,4 – 0,9 mm
Spojenísvařením
Síla utažení pásky2000 N
Tlak vzduchu6 bar
Hmotnost4,9 kg

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek podporuje plastové PET a polypropylenové pásky o šířkách 10 – 19 mm.

Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme plastové pásky všech rozměrů dle specifických požadavků zákazníků. Nabízíme i vyvažovače pro použití páskovacího strojku se závěsem.

Servis

Záruční i pozáruční servis a dodávání náhradních dílů zajišťuje firma PRAPAC.


Plastové páskyPlastové pásky různých rozměrůVyvažovač na pneumatickou páskovačku
 

Návod k použití

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU - návod na použití
 
 
  1. Připojení strojku k přívodu stlačeného vzduchu
  2. Umístění pásky – omotojte pásku kolem páskovaného předmětu, konec pásky směřující k Vám musí být položen nad druhým koncem pásky
  3. Umístění strojku – zmáčkněte A a nasuňte strojek na připravenou pásku
  4. Utažení pásky – zmáčknutím B utáhnete pásku dle potřeby
  5. Svaření a odstřižení pásky – po utažení pásky zmáčkněte C a podržte, dokud strojek nesvaří a neodstřihne pásku
  6. Odebrání strojku – zmáčkněte A a vysuňte strojek
  7. Předmět je nyní spolehlivě zapáskován svařenou umělohmotnou páskou

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX