Páskovací strojek na plastovou pásku, základní, 12 mm

Ruční manuální páskovací strojek na všechny druhy plastových pásek o šířce 12 mm.

Poptávkový formulář

Páskovací strojek na plastovou pásku, základní, 12 mm

Páskovací strojek SPB12 je nejlevnější variantou páskování plastovou páskou s využitím slisovacích ocelových spon. Kromě výhodné ceny je výhodou páskovačky mimo jiné vysoká pevnost spoje plastové pásky.

Tento manuální strojek lze používat k páskování PP i PET plastovými vázacími páskami různých tlouštěk o šířce 12 mm. Ruční páskovačka disponuje čtyřmi páčkami či pákami. První slouží k uchycení strojku k pásce, druhá umožní pásku velmi silně utáhnout bez větší fyzické námahy a zbývající páky slouží k ručnímu slisování ocelových spon, které také není nijak fyzicky náročné.

Spoj páskovačka provádí slisováním tenkých ocelových slisovacích spon. Pomocí pák sponu slisujete ve všech směrech a páska tak bude ve sponě perfektně držet. Slisováním se uzavře i otvor ve sponě určený k zasunutí pásky.

Při páskování nejprve omotáte páskovaný předmět uvedenou plastovou páskou. Spodní konec pásky vložíte do páskovacího strojku pod úchyt a průřezové nůžky, následně malou páčkou páskovačku uchytíte k pásce. Horní konec pásky poté vložíte nad úchyt, do průřezových nůžek a do utahovacího kolečka. Pomocí větší páčky potom můžete prostřednictvím utahovacího kolečka pásku pevně utáhnout kolem páskovaného předmětu. Dále na utaženou pásku nasaďte tenkou slisovací sponu. Nakonec můžete sponu lehce slisovat pomocí velkých pák. Potom už jen uvolníte malou páčku, sundáte strojek a předmět je perfektně zapáskován.

Tento páskovací strojek si rychle oblíbí úplně každý, neboť se s ním naučíte pracovat ihned. Páskování je rychlé a spoj pásky je spolehlivě pevný.

Tento páskovací strojek nabízíme i ve variantě pro plastové PP a PET pásky o šířce 16 mm.

Hlavní přednosti páskovacího strojku SPB12:

  • ekonomicky výhodný
  • dlouhá životnost
  • snadné, fyzicky nenáročné používání
  • extrémní pevnost spoje pásky pomocí ocelových slisovacích spon

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX