PP plastová vázací páska v kartónu - 12 mm

Praktické balení PP plastové vázací pásky o šířce 12 mm v kartónu.

Poptávkový formulář

PP plastová vázací páska v kartónu - 12 mm

Praktické balení klasické polypropylenové (PP) umělohmotné vázací pásky o šířce 12 mm. Páska je chytře zabalena v krabici, díky čemuž k ní není potřeba kupovat žádný odvíječ pásky a zároveň se nemusíte bát, že se Vám páska rozmotá. Páska je bezpečně uložena v krabici, což ji činí praktickou zejména pro občasné páskování s využitím ručních páskovacích strojků, pokud nemáte odvíječ vázací pásky. I proto ji nabízíme v rámci ekonomického páskovacího setu Prapac.

Vázací páska má šířku 12 mm, tloušťku 0,5 mm a celkový návin jednoho balení činí 1100 metrů. Páska nemá žádný průměr dutinky, neboť je namotána v krabici. Nelze ji proto využít na žádných automatických páskovacích strojích. Pevnost pásky je 125 kg, vhodná je proto pro páskování lehčích předmětů. Barva pásky je černá.

Parametry pásky

materiálpolypropylen
šířka12 mm
tloušťka0,5 mm
návin1100 m
průměr dutinky-
pevnost125 kg
barvačerná


Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX