Páskovací strojek na plastovou pásku, profesionální, 16 mm

Profesionální manuální páskovací strojek na všechny druhy plastových pásek o šířce 16 mm s provedením spoje pomocí tlustých slisovacích spon.

Poptávkový formulář

Páskovací strojek na plastovou pásku, profesionální, 16 mm

Tento páskovací strojek představuje profesionální variantu páskování plastovou vázací páskou. Jeho hlavními přednostmi jsou zjednodušení a urychlení celého procesu páskování.

Manuální strojek lze použít se všemi druhy PP i PET plastových pásek o šířce 16 mm a spoj je prováděn pomocí odpovídajících slisovacích spon. Zvlášť při použití s tlustými slisovacími sponami dostanete velmi vysokou pevnost spoje konců pásky.

Pevnost spoje je zaručena díky ocelovým slisovacím sponám. Strojek lze použít v kombinaci s jejich tlustší i tenčí variantou, pro výrazně vyšší pevnost spoje však doporučujeme spíše tlusté slisovací spony.

Jak již bylo uvedeno na začátku, hlavní předností páskovačky je její jednoduchost. Disponuje pouze jednou pákou, pomocí které provedete všechny úkony potřebné k pevnému zapáskování předmětu. Nejprve si do páskovačky nachystejte slisovací sponu, poté teprve omotejte páskovaný předmět umělohmotnou páskou. Oba konce pásky poté nasuňte přímo do předchystané spony zasunuté v lisu páskovačky. Spodní konec pásky směřující od Vás pevně uchyťte patkou strojku, horní konec směřující k Vám protáhněte stříhacími nůžkami a utahovacím kolečkem strojku. Nyní pákou jednoduše utáhněte pásku dle potřeby. Nakonec na vrcholu páky zmáčkněte tlačítko a pohybem páky směrem od sebe pevně slisujte sponu. Nakonec páku zmáčkněte, ustřihne se horní páska a zvedne se patka strojku ze spodní pásky a Vaše práce je tak hotová.

Páskování s profesionální páskovačkou na plastové pásky je rychlé, jednoduché a není nijak fyzicky náročné. Pracovat se s ní tak naučí každý prakticky ihned. Nabízíme jej i ve variantě pro PP a PET plastové pásky o šířce 12 mm. Strojek je určen pro všechny tloušťky umělohmotných pásek.

Hlavní přednosti profesionálního páskovacího strojku na plastovou pásku:

  • jednoduchá práce
  • dlouhá životnost
  • snadné, fyzicky nenáročné používání
  • vysoká pevnost spoje pásky díky tlustým slisovacím sponám

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX