Stolní páskovací stroje pro plastové pásky

Stolní páskovací stroje představují nejrychlejší formu páskování plastovou páskou. Rychlejší už jsou pouze plně automatizované páskovací linky.

Firma Prapac nabízí několik druhů páskovacích strojů. Z nich všechny provádí automaticky utažení, svaření i odstřižení pásky ve velmi vysoké rychlosti. Stejně jako u pneumatických a elektrických páskovacích strojků, i zde je páskování naprosto přesné a nevznikají žádné nevyužité odstrižky pásky. Oproti poloautomatickým páskovacím strojkům jsou ovšem stolní páskovací stroje cenově podstatně výhodnější.

Člověk obsluhující automatický páskovací stroj musí pouze jednoduše ovinout páskovaný předmět páskou a páskovací stroj už všechnu zbývající práci vykoná sám. Na čelní straně stroje lze nastavit různou sílu utežení a svaření pásky, díky čemuž můžete na stole páskovat všechny možné balíky. Dražší páskovací stroje vyšší kategorie již disponují i rámem s páskou a celý proces páskování ještě opět urychlí. Stačí položit balík na stůl a stroj pomocí čidla sám spustí páskování a předmět zajistí.

Stroje nabízíme v několika variantách. Kromě standardního páskovacího stroje v naší nabídce najdete například snížený stůl pro pohodlné a bezpečné páskování těžších balíků. Najdete zde i páskovací stůl s robustnější konstrukcí pro lepší ochranu stroje před nepříznivými okolními podmínkami, například velkým množstvím prachu.

Páskovací stroje doporučujeme především do provozů, kde se páskuje velmi často. Ideální jsou například k páskování balíků pro přepravu ze skladů internetových obchodů. Plastová páska objekt dokonale zajistí a ochrání před rozpadnutím při přepravě.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX