Stolní páskovací stroje pro plastové pásky

Stolní páskovací stroje představují nejrychlejší formu páskování plastovou páskou. Rychlejší už jsou pouze plně automatizované páskovací linky.

Firma Prapac nabízí několik druhů páskovacích strojů. Z nich všechny provádí automaticky utažení, svaření i odstřižení pásky ve velmi vysoké rychlosti. Stejně jako u pneumatických a elektrických páskovacích strojků, i zde je páskování naprosto přesné a nevznikají žádné nevyužité odstrižky pásky. Oproti poloautomatickým páskovacím strojkům jsou ovšem stolní páskovací stroje cenově podstatně výhodnější.

Člověk obsluhující automatický páskovací stroj musí pouze jednoduše ovinout páskovaný předmět páskou a páskovací stroj už všechnu zbývající práci vykoná sám. Na čelní straně stroje lze nastavit různou sílu utežení a svaření pásky, díky čemuž můžete na stole páskovat všechny možné balíky. Dražší páskovací stroje vyšší kategorie již disponují i rámem s páskou a celý proces páskování ještě opět urychlí. Stačí položit balík na stůl a stroj pomocí čidla sám spustí páskování a předmět zajistí.

Stroje nabízíme v několika variantách. Kromě standardního páskovacího stroje v naší nabídce najdete například snížený stůl pro pohodlné a bezpečné páskování těžších balíků. Najdete zde i páskovací stůl s robustnější konstrukcí pro lepší ochranu stroje před nepříznivými okolními podmínkami, například velkým množstvím prachu.

Páskovací stroje doporučujeme především do provozů, kde se páskuje velmi často. Ideální jsou například k páskování balíků pro přepravu ze skladů internetových obchodů. Plastová páska objekt dokonale zajistí a ochrání před rozpadnutím při přepravě.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX