Stolní páskovací stroj PR202B na plastovou vázací pásku

Poloautomatický stolní páskovací stroj PR202B nabízí komfortní a cenově dostupné páskování plastovou vázací páskou. Výhodami stroje jsou jednoduchá obsluha, rychlost a přesnost páskování, absolutní spolehlivost spoje plastové pásky.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací stroj PR-202

Stolní páskovací stroj PR202B

Poloautomatický stolní páskovací stroj PR202 nabízí komfortní, vysoce rychlé a cenově dostupné páskování plastovou páskou.
 
Výhodami stroje jsou jednoduchá obsluha, rychlost a přesnost páskování, absolutní spolehlivost spoje plastové pásky vytvořeným svařením pásky. Páskovací stroj PR202 je navíc cenově výhodnější než ruční elektronické či pneumatické páskovací strojky a představuje tak nejlevnější variantu poloautomatického páskování.
 
Utahování, spojení i odstřižení pásky provádí páskovací stůl automaticky dle nastavení na ovládacím panelu stroje. Díky možnosti nastavení síly utažení a stupně svaření pásky je tento páskovací stůl vhodný k páskování balíků nejrůznějších typů a pevností.

Se stolním páskovacím strojem se naučí pracovat úplně každý prakticky ihned. Obsluha stroje je velmi snadná, stačí pouze omotat plastovou vázací pásku kolem páskovaného balíku a stroj zbytek páskování provede sám automaticky a naprosto přesně. Při páskování nevznikají žádné odstřižky pásky, které by byly na vyhození, čímž šetříte pásku.

Především díky své rychlosti a jednoduchosti tento stroj na plastovou vázací pásku představuje ideální způsob páskování především pro podniky, které potřebují páskovat často a větší množství předmětů.
 
Technické parametry
Typ páskyPP
Šířka pásky5 - 15,5 mm
Tloušťka pásky0,5 - 1,05 mm
Požadovaný rozměr dutinky pásky200 mm
Spojenísvařením
Síla utažení páskynastavitelná, nízká až extrémně vysoká
Rychlost páskování2,5 s od podání pásky
Hmotnost85 kg
Elektrické napájení230 V


Varianty páskovacího stroje PR202

Páskovací stroj PR202 nabízí firma Prapac ve třech variantách.
 
Základní a nejlevnější verzí páskovacího stroje je varianta PR202 A. Varianta PR202 B má navíc skrytý odvíječ plastové pásky a menší rozměry, díky čemuž je odolnější vůči extrémním okolním podmínkám, jako například velkému množství prachu. Varianta PR202 C je speciálně upravený, snížený páskovací stůl pro páskování předmětů s vyšší hmotností.

PR-202 APR-202 BPR-202 A

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací stroj podporuje plastové polypropylenové pásky o šířkách 5 - 15,5 mm.
 
Firma Prapac nabízí k páskovacím strojkům a strojům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme plastové pásky všech rozměrů dle specifických požadavků zákazníků nebo například plastové rohy na ochranu páskovaných předmětů.
 
Plastové páskyPlastové páskyRohy na ochranu krabic

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX