Spotřební materiál a příslušenství k plastovým páskám

Plastové vázací pásky jsou standardně nabízeny v provedení ze dvou druhů materiálů, kterými jsou polyester (PET) a polypropylen (PP). Mezi plastové pásky by se dala zařadit i vysokopevnostní kompozitní páska, pro tu ovšem máme na našich stránkách vyčleněnou vlastní kategorii.

Plastové pásky se nabízí ve všech možných rozměrech, s různou šířkou a tloušťkou pásky. Dále je také důležitou vlastností průměr dutinky pásky, neboť různé páskovací stroje vyžadují různé průměry. Plastové pásky Vám také na přání můžeme dodat v nejrůznějších barvách. Klíčové je vždy přání zákazníka.

Zde na našich stránkách mezi produkty naleznete plastové pásky standardních rozměrů a průměrů dutinky. Tyto produkty se standardizovanými rozměry jsou určeny pro všechny námi nabízené páskovací strojky a stroje. Pokud ovšem máte nějaké starší páskovací vybavení, které vyžaduje jiné rozměry, můžeme Vám samozřejme bez problémů dodat i ty. Plastové pásky standardních rozměrů bývají obvykle cenově výhodnější.

Při poptávání nestandardních rozměrů pásek nám, prosím, pošlete e-mail na info@prapac.cz a uveďte, zda se jedná o PP či PET pásku, jaké potřebujete rozměry pásky (šířka a tloušťka) a jaký průměr dutinky. Dále také uveďte barvu pásky, pokud si nepřejete klasickou šedou či černou.

Mezi spotřebním materiálem a příslušenstvím k plastovým páskám naleznete také spony, ochranné plastové rohy či odvíječe pásky. Páskovací strojky a stroje pak mají vyčleněnu vlastní kategorii.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX