Spotřební materiál a příslušenství k plastovým páskám

Plastové vázací pásky jsou standardně nabízeny v provedení ze dvou druhů materiálů, kterými jsou polyester (PET) a polypropylen (PP). Mezi plastové pásky by se dala zařadit i vysokopevnostní kompozitní páska, pro tu ovšem máme na našich stránkách vyčleněnou vlastní kategorii.

Plastové pásky se nabízí ve všech možných rozměrech, s různou šířkou a tloušťkou pásky. Dále je také důležitou vlastností průměr dutinky pásky, neboť různé páskovací stroje vyžadují různé průměry. Plastové pásky Vám také na přání můžeme dodat v nejrůznějších barvách. Klíčové je vždy přání zákazníka.

Zde na našich stránkách mezi produkty naleznete plastové pásky standardních rozměrů a průměrů dutinky. Tyto produkty se standardizovanými rozměry jsou určeny pro všechny námi nabízené páskovací strojky a stroje. Pokud ovšem máte nějaké starší páskovací vybavení, které vyžaduje jiné rozměry, můžeme Vám samozřejme bez problémů dodat i ty. Plastové pásky standardních rozměrů bývají obvykle cenově výhodnější.

Při poptávání nestandardních rozměrů pásek nám, prosím, pošlete e-mail na info@prapac.cz a uveďte, zda se jedná o PP či PET pásku, jaké potřebujete rozměry pásky (šířka a tloušťka) a jaký průměr dutinky. Dále také uveďte barvu pásky, pokud si nepřejete klasickou šedou či černou.

Mezi spotřebním materiálem a příslušenstvím k plastovým páskám naleznete také spony, ochranné plastové rohy či odvíječe pásky. Páskovací strojky a stroje pak mají vyčleněnu vlastní kategorii.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX