Páskovací strojky na ocelovou pásku

Páskovací strojky nabízené firmou Prapac se dělí do dvou hlavních kategorií. Dodáváme manuální a pneumatické páskovací strojky na ocelovou pásku.

Manuální páskovací strojky vychází cenově výrazně výhodněji, což je jejich hlavní výhodou. Další výhodou je jejich jednoduchost. Ruční manuální páskovací strojky se dále dělí na strojky provádějící spoj pásky pomocí průřezu nebo pomocí slisovacích ocelových spon. Pro ruční páskování doporučujeme především páskovačky snadno provádějící mnohonásobný průřez pásky. Proříznutí pásky s pomocí strojku uděláte velmi snadno a rychle, připravování a lisování spon k ručním páskovačkám může být naopak pracné a zdlouhavé. 

Pneumatické páskovací strojky jsou podstatně dražší, mají však mnoho výhod. Největší výhodou je zrychlení celého procesu páskování. Optimální jsou tak pro podniky, které vyžadují zároveň rychlé páskování a vysokou pevnost pásek. Pevnost je další přednsotí pneumatických páskovaček, neboť spoj provádí výhradně pomocí ocelových spon. Nabízejí tak absolutní spolehlivost a stoprocentní zajištění páskovaných předmětů.

Pneumatické páskovačky také umožňují nepřetržitý provoz, což například není možné u elektrických AKU páskovaček pro plastové pásky. Pneumatické páskovačky totiž ke svému provozu vyžadují pouze stabilní přívod stlačeného vzduchu. Další výhodou je jednoduchost páskování. Kromě zrychlení procesu také zabrání únavě pracovníků, neboť pneumatické páskovačky lze zavěsit na lanko pomocí vyvažovače na pracovišti, což opět usnadní a urychlí Vaši práci.

Všechny námi nabízené páskovačky fungují k ocelovým páskám o všech povrchových úpravách. Mají určité rozpětí, pro jaké šířky pásek jsou určeny, často lze pro páskovačky nastavit několik šířek.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX