Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU 32 mm na ocelovou pásku

Profesionální pneumatický páskovací strojek pro páskování ocelovou vázací páskou s použitím ocelových spon.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-PNEU32

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU 32 mm na ocelovou pásku

Profesionální pneumatický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování ocelovou vázací páskou s použitím ocelových spon.

Strojek nabízí nekompromisní pevnost spoje díky použití vysokopevnostních ocelových spon. Strojek sponu a pásku slisuje dohromady, čímž vytvoří nejpevnější možné zajištění páskovaných balíků a jiných objektů. Utažení pásky, slisování spony a odstřižení pásky strojek provádí automaticky, Vám stačí pouze prstem zmáčknout tlačítko.

Strojek vyžaduje přívod stlačeného vzduchu. Nutný je stabilní zdroj z potrubí ke strojku, nestačí plynová láhev. S přívodem vzduchu ovšem může strojek fungovat i bez přerušení, proto se hodí i do podniků s nepřetržitým provozem. Výhodou strojku je i možnost jeho zavěšení na lanko a vyvažovač na pracovišti. V takovéto kombinaci strojek nebude vážit prakticky žádnou hmotnost a při práci s ním se tak pracovník vůbec neunaví.

Strojek je určen pro ocelové pásky všech typů povrchových úprav o šířce od 20 do 32 mm a tloušťce 0,8 až 1 mm.

Pneumatické páskovací strojky k ocelové pásce s využitím ocelových spon doporučujeme do všech podniků, které vyžadují absolutní spolehlivost páskování, stoprocentní zabezpečení páskovaných předmětů a zároveň také co nejefektivnější a nejrychlejší páskování nezpomalující zbytek provozu a výrobního procesu.
 
Technické parametry
Napnutí páskypneumatické
Spojení páskypneumatické
Odstřižení páskypneumatické
Typ páskyocelová
Šířka pásky19 - 32 mm
Tloušťka pásky0,8 - 1 mm
Spojenípoužití spon
Síla utažení pásky9000 N
Tlak vzduchu6 bar
Hmotnost10,5 kg

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek je určen pro ocelové pásky o šířkách 19 - 32 mm.

Firma PRAPAC nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme ocelové pásky všech rozměrů a všech typů povrchových úprav a k nim příslušné ocelové spony. Páskování ocelovou páskou se spojením ocelovými sponami představuje nejspolehlivější a nejpevnější variantu páskování. Dodáváme i vyvažovače pro použití páskovacího strojku se závěsem.
 
Ocelové páskyOcelová páskaBalancer

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX