Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU 19 mm na ocelovou pásku

Profesionální pneumatický páskovací strojek pro páskování ocelovou vázací páskou s použitím ocelových spon.

Poptávkový formulářProspekt - Páskovací strojek PR-PNEU19

Pneumatický páskovací strojek PR-PNEU 19 mm na ocelovou pásku

Profesionální pneumatický páskovací strojek od firmy Prapac pro páskování ocelovou vázací páskou s použitím ocelových spon.

Strojek nabízí nekompromisní pevnost spoje díky použití vysokopevnostních ocelových spon. Strojek sponu a pásku slisuje dohromady, čímž vytvoří nejpevnější možné zajištění páskovaných balíků a jiných objektů. Utažení pásky, slisování spony a odstřižení pásky strojek provádí automaticky, Vám stačí pouze prstem zmáčknout tlačítko.

Strojek vyžaduje přívod stlačeného vzduchu. Nutný je stabilní zdroj z potrubí ke strojku, nestačí plynová láhev. S přívodem vzduchu ovšem může strojek fungovat i bez přerušení, proto se hodí i do podniků s nepřetržitým provozem. Výhodou strojku je i možnost jeho zavěšení na lanko a vyvažovač na pracovišti. V takovéto kombinaci strojek nebude vážit prakticky žádnou hmotnost a při práci s ním se tak pracovník vůbec neunaví.

Strojek je určen pro ocelové pásky všech typů povrchových úprav o šířce do 19 mm a tloušťce 0,4 až 0,8 mm.

Pneumatické páskovací strojky k ocelové pásce s využitím ocelových spon doporučujeme do všech podniků, které vyžadují absolutní spolehlivost páskování, stoprocentní zabezpečení páskovaných předmětů a zároveň také co nejefektivnější a nejrychlejší páskování nezpomalující zbytek provozu a výrobního procesu.
 
Technické parametry
Napnutí páskypneumatické
Spojení páskypneumatické
Odstřižení páskypneumatické
Typ páskyocelová
Šířka pásky10 - 19 mm
Tloušťka pásky0,4 - 0,8 mm
Spojenípoužití spon
Síla utažení pásky4500 N
Tlak vzduchu6 bar
Hmotnost4 kg

Příbuzné produkty z našeho sortimentu

Páskovací strojek je určen pro ocelové pásky o šířkách 10 - 19 mm.

Firma PRAPAC nabízí k páskovacím strojkům i veškeré další potřebné vybavení na páskování. Dodáváme ocelové pásky všech rozměrů a všech typů povrchových úprav. Dále dodáváme profesionální nůžky na ocelové pásky, plastové rohy na ochranu hran páskovaných předmětů nebo také odvíječe a vozíky usnadňující práci s ocelovou páskou.
 
Ocelové páskyOcelová páskaOcelová páska

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX