Ocelová vázací páska – nejjistější forma páskování

Ocelová páska představuje nejjistější formu páskování. Je svou tažností a pevností nekompromisním řešením i těch nejnáročnějších požadavků našich klientů. Má optimální trvalé fyzikální vlastnosti, díky kterým je vhodná pro bezproblémové páskování a maximální jistotu vázacích spojů.

Páskování ocelovou páskou nabízí nejvyšší pevnost a nejbezpečnější zajištění páskovaných předmětů. Vysoká kvalita dělá z páskování ocelovou páskou nejlepší volbu mezi odborníky na balení. Výhodou ocelové pásky není pouze její pevnost. Ocelová vázací páska je také samozřejmě vyrobena z nejodolnějšího materiálu. V žádném případě u ní nehrozí například poškození o hrany páskovaných předmětů, ocelová páska se nepřeřízne, jako by se mohlo stát u pásek z jiných materiálů. U ocelové pásky nehrozí ani její poničení při nárazech při převozu. Má tak velmi vysokou odolnost proti šokům.

Navíc, rozhodnete-li se páskovat ocelovou páskou s povrchovou úpravou (lakovaná nebo pozinkovaná vázací páska), budete mít na pásce zajištěny i silné antikorozní účinky. Určité typy vázací pásky tak nabízí i velmi vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Další předností v této třídě páskování je také absolutní pevnost a spolehlivost spoje pásky. Spoj může být prováděn jednoduchým průsekem nebo s využitím ocelových vázacích spon, které nabízejí pevnost maximální. Ať už ovšem bude spoj prováděn kterýmkoliv způsobem, vždy bude zajišťovat páskovaný předmět lépe než jiné typy vázacích pásek.

Jednou z dalších výhod je možnost velmi rychlého páskování při využití pneumatických ručních páskovacích strojků nebo automatických páskovacích strojů a linek. Pneumatické páskovačky najdou uplatnění především v podnicích těžkého průmyslu, které vyžadují velikou efektivitu práce a vždy absolutní spolehlivost zajištění páskovaných objektů.

Předností je svým způsobem i dojem jistoty vyvolávaný ocelovou páskou. Na pohled budou předměty vypadat lépe, zabezpečeněji, stabilněji a spolehlivěji, pokud budou zapáskovány ocelovou místo plastové pásky. Na Vaše odběratele ocelová vázací páska jistě velmi dobře zapůsobí.

Ocelovou pásku doporučujeme především do firem a podniků, které vyžadují absolutní zabezpečení páskovaných předmětů, bezproblémový provoz a vysokou efektivitu práce. S ocelovou vázací páskou dodávanou firmou Prapac budete mít vždy naprostou jistotu, že provoz Vašeho podniku nebude přerušen kvůli nekvalitnímu páskování.

Firma Prapac dodává kompletní sortiment produktů pro páskování ocelovou vázací páskou, které tvoří pásky pro ruční páskování a páskovací strojky mechanické, pneumatické páskovačky i automatické páskovací stroje. Ocelové pásky jsou dodávány v různých typech návinu a s různými povrchovými úpravami. O nich se více dočtete v příslušných podkategoriích.

Hlavní přednosti ocelové pásky:

 • absolutní spolehlivost a jistota
 • nejlepší kvalitativní vlastnosti
 • nejvyšší pevnost pásky
 • nejvyšší pevnost spoje
 • vysoká odolnost proti šokům či ostrým hranám
 • antikorozní účinky u pásek s povrchovou úpravou
 • možnost efektivního a rychlého páskování při používání pneumatických páskovaček
 • velmi důležitý dojem jistoty, který zapůsobí na Vaše zákazníky

Páskování ocelovou páskou doporučujeme:

 • pro firmy vyžadující nejvyšší kvalitu páskování
 • pro páskování i extrémně těžkých objektů
 • pro firmy s nepřetržitým provozem
 • pro všechny, pro které je na prvním místě naprosto perfektní zabezpečení předmětů

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX