Vozík na ocelovou vázací pásku - jednoduchý návin

Užitečný vozík na cívky ocelové vázací pásky jednoduchého návinu. Součástí je praktická přihrádka na různé druhy spon a strojků.

Poptávkový formulář

Vozík na ocelovou vázací pásku - jednoduchý návin

Tento užitečný vozík na ocelovou pásku v jednoduchém návinu Vám velmi usnadní práci s těmito páskami. Součástí vozíku je také přihrádka na spony a páskovací strojek a madla či rukojeť. Vše tak máte na jednom místě a vždy po ruce. Jelikož je vozík na kolečkách, neunavíte se ani při práci s velmi těžkými ocelovými svitky pásek.

Tento oddvíječ vázací pásky je určen pro ocelové pásky jednoduchého návinu s libovolným vnitřním průměrem dutinky, vnější průměr může mít maximálně 610 mm. Použít proto lze především pro ocelové pásky bez povrchové úpravy. Tento vozík není určen pro ocelové vázací balícího vinutí či oscilačního návinu. Co se šíře pásky týče, je určen pro všechny šířky až do 32 mm.

Součástí vozíku je i praktická přihrádka na různé druhy vázacích spon, páskovacích strojků a jiné příslušenství, například plastové ochranné rohy. Tento vozík tak usnadní práci a manipulaci s páskou i její skladování. Vše potřebné k páskování vždy najdete na jednom místě.

Obrázek u tohoto produktu je ilustrační. Je možné, že se dodaný produkt bude designově lehce lišit. Z funkčního hlediska ale bude vozík vždy vypadat podobně.
 

Výhody vozíku na ocelovou pásku s jednoduchým návinem:

  • zjednoduší a urychlí celý proces páskování
  • snadné skladování - veškerou výbavu k páskování budete mít na jednom místě
  • přihrádka na páskovací strojek a spony
  • odolná konstrukce
  • postaven na kolečkách - oceníte zvlášť u těžkých ocelových pásek

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX