Ocelová páska - spotřební materiál a příslušenství

V nabídce firmy Prapac se nachází různé druhy výhradně těch nejkvalitnějších ocelových pásek na trhu. Důležité jsou pro nás vynikající fyzikální a kvalitativní vlastnosti, které naši zákazníci od ocelových pásek čekají. O vysoké kvalitě svědčí certifikovaná shoda výroby s ISO:9001 ověřená na ručních páskovacích strojcích i vázacích automatech všech výrobců z celého světa.

V našem sortimentu najdete různé typy ocelových vázacích pásek a všechny nabízíme ve všech poptávaných rozměrech. Základním rozlišovacím znakem u ocelových pásek je povrchová úprava. Nabízíme pásky bez povrchové úpravy, pozinkované nebo lakované pásky.

Ocelové pásky bez laku jsou nejlevnější variantou ocelového páskování, přičemž ovšem není nijak omezena kvalita těchto produktů. Lakované a pozinkované pásky mají navíc silné antikorozní účinky a mají méně ostré hrany, což zajišťuje bezpečnější práci s páskou. Lakované pásky Vám také umožní různou barevnou úpravu.

Všechny tři druhy pásek se dále nabízejí v různém druhu návinu. Existují tři základní druhy balení. Jednoduchý návin představuje základní typ, kdy je páska uspořádána rovnoměrně na sobě v kotouči o šírce, která se rovná šířce pásky. Balící, cyklický neboli oscilační návin jsou všechno synonyma pro navinutí pásky pod speciálním úhlem tak, aby na jedné roli bylo co možná nejvíce metrů. Dále dodáváme také Jumbo balení, které je určené do provozů využívajících automatická páskovací zařízení.
 
jednoduché vinutí ocelové páskyjednoduché vinutí ocelové pásky     oscilační vinutí ocelové pásky    JUMBO vinutí

Volba povrchové úpravy a druhu návinu pásky záleží pouze na specifických požadavcích konkrétního zákazníka. Po konzultaci Vám navrhneme a doporučíme optimální řešení.

Mezi spotřebním materiálem se nachází také ocelové spony k vázacím páskám. Ty zajišťují ještě vyšší pevnost spoje. Nejvyšší pevnost v oblasti páskování tak nabízí právě ocelové pásky s využitím spoje pomocí ocelových spon. Spojení prostřednictvím ocelových spon se provádí jejich slisováním. A to buď speciálními manuálními svěráky nebo pohodlněji pomocí pneumatických páskovacích strojků. Nejspolehlivějším řešením pro páskování, které bude vždy fungovat naprosto perfektně, bez závad, se stoprocentní jistotou a plynule a rychle, je tak páskování ocelovými páskami s využitím ocelových spon a pneumatických páskovacích strojků.

Tradičně jsou sponky nejrozšířenějším a nejflexibilnějším systémem používaným k zabezpečování ocelových pásek. Používají se různé typy sponek v závislosti na šířce pásky a typu spojení.

Nabízíme také možnost libovolného designu povrchu těchto sponek. Použití sponek s litografickým zobrazením Vaší obchodní známky představuje vhodný způsob identifikace Vašich dodávek a umožňuje vystavení Vaší obchodní známky v plné barvě na každém balení. Taktéž se dá využít ke zrychlení manipulace kódováním jednotlivých produktů podle velikosti, typu nebo jednotky. V neposlední řadě sponky představují druh reklamy pro Vaši firmu.

Z příslušenství v této kategorii najdete například také ochranné plastové rohy na zabezpečení hran páskovaných předmětů před silně utaženou páskou. Nebo se zde nachází odvíječ ocelové pásky či speciální nůžky na ocelovou pásku.

Poptáváte-li jiné rozměry pásky či jinak specifickou pásku, kterou jste nenašli zde mezi produkty, napište nám, prosím e-mail na info@prapac.cz. Dokážeme Vám zajistit libovolný typ ocelové vázací pásky, záleží pouze na Vašich potřebách.

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX