Ocelová vázací páska - černě lakovaná, 16 mm

Ocelová vázací páska černě lakovaná o šířce 16 mm.

Poptávkový formulář

Ocelová vázací páska - černě lakovaná, 16 mm

Vysoce kvalitní ocelová vázací páska disponující velmi vysokou pevností, což zajišťuje vždy perfektní zabezpečení páskovaných produktů a jiných předmětů.

Šíře pásky je 16 mm a tloušťka činí 0,5 mm. Páska je uspořádána v jednoduchém návinu a hmotnost jednoho kotouče činí přibližně 40 kg. V jednom návinu se nachází 800 m ocelové pásky.

Speciální typ s černě lakovanou povrchovou úpravou. Jedná se o vysokopevnostní ocelovou pásku převyšující pevnost pásky bez povrchové úpravy. Zároveň má páska vyšší tažnost. Lak pásce navíc zaručí zásadní antikorozní účinky, díky čemuž páska získá i velkou odolnost proti povětrnsotním vlivům. Další výhodou tohoto typu jsou kvalitněji udělané hrany pásky. Nejsou příliš ostré, proto se o hrany pásky nepořežete jako u ocelové pásky bez povrchové úpravy.

Tuto vázací ocelovou pásku lze použít v kombinaci s manuálními i pneumatickými páskovacími strojky a lze s ní páskovat s využitím spoje průřezem pásky nebo i s ocelovými vázacími sponami. Záleží na preferencích Vás, našich zákazníků.

Parametry pásky

materiálocel
povrchová úpravačerně lakovaná
šířka16 mm
tloušťka0,5 mm
typ návinujednoduchý
hmotnost svitku40 kg
délka návinu800 m
pevnost800 - 950 MPa (N/mm²)
tažnost> 6 %

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX