Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky. Nyní v našem sortimentu najdete pro každý druh vázací pásky příslušný odvíječ. Všechny z nich mají zároveň i praktické přihrádky na spony k pásce, páskovací strojek či jiný materiál. Všechny jsou na kolečkách, aby pro Vás manipulace a práce s páskovacím vybavením byla co nejjednodušší.

Ať už máte ocelovou, plastovou či kompozitní pásku, u nás na ni nyní již určitě najdete vhodný odvíječ. A to ať má Vámi používaná páska jakoukoliv šířku a jakýkoliv průměr dutinky či cívky. Pokud si s výběrem správného odvíječe nevíte rady, rádi Vám samozřejmě pomůžeme, a to emailem, telefonicky či osobně na naší prodejně v Brně.

Nově tedy nabízíme vozík na ocelovou pásku s balícím vinutím a vozík na ocelovou pásku s jednoduchým návinem. Samostatně máme v nabídce také vozík na plastovou pásku nastavitelný na všechny druhy PP a PET pásek. Již dlouhou dobu v sortimentu máme samozřejmě také odvíječ na kompozitní a textilní pásku.

Pokud s páskováním teprve plánujete začínat, můžete se přijít podívat k nám na prodejnu v Brně a my Vám rádi pomůžeme vybrat pro Vás tu nejvhodnější variantu páskování.

Zpět na výpis novinek

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX