Velkoodběr ocelové vázací pásky

Firma Prapac pro své zákazníky zajiťuje dodávky libovolného množství svých produktů. Ať už tedy poptáváte jeden či jiné malé množství kusů, nebo velké množství ocelové pásky na paletéch v tunách, vždy se snažíme nabídnout Vám nejlepší podmínky na trhu.

Při dohodě o možné dlouhodobější spolupráci a odběru velkého množství našich produktů Vám budeme moci nabídnout výhodnější ceny než pro maloodběratele. Například ocelovou pásku všech typů pravidelně dodáváme velkoodběratelům na paletách ve stovkách kilogramů až tunách materiálu. Pro naše velkoodběratele sami zajišťujeme zároveň dopravu do místa určení, která je pro Vás, naše zákazníky, zdarma.

Jelikož stále držíme velké zásoby veškerých našich produktů, jsme schopni Vám prakticky kdykoliv nabídnout jakýkoliv termín doručení, záleží pouze na Vašich aktuálních potřebách a požadavcích.

Pokud tedy ve Vaší firmě spotřebováváte velké množství balícího materiálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi domluvíme na pravidelných dodávkách ve Vámi požadovaném množství a termínech.

Velkoodběr nabízíme pro ocelovou pásku všech typů povrchových úprav, návinů a rozměrů a pro odpovídající ocelové spony. Dále pro všechny kompozitní pásky, plastové pásky (PET i PP), fólie i veškerý další spotřební balící materiál.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší příští poptávkou na dodávku balícího materiálu!

Zpět na výpis novinek

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX