Ocelová vázací páska - nejjistější forma páskování

Pokud potřebujete mít skutečně stoprocentní jistotu, že páskované předměty zůstanou bez pochyby spolehlivě zajištěny, správným řešením je pro Vás ocelová vázací páska.

Další výhodou formy páskování s ocelovou vázací páskou je rychlost, se kterou můžete páskovat i velké množství předmětů. Práce s "ocelovkou" je velmi jednoduchá a rychlá. Navíc s využitím pneumatických páskovacích strojků a strojů můžete páskovat opět ještě rychleji.

S ocelovou vázací páskou můžete páskovat s využitím ocelových spon, s kterými zvýšíte pevnost spoje pásky, nebo s využitím prostého prostřihu pásky. Jeho výhodou je zase nižší cena páskování. 

Ocelová vázací páska však disponuje mnoha dalšími výhodami, například je vhodná k páskování kulatých předmětů o velmi malém průměru, jestliže využijete ocelových slisovacích spon a pneumatického strojku.

V sortimentu firmy Prapac najdete širokou nabídku druhů ocelových pásek (bez laku, černě lakované, pozinkované) s různými typy návinu (jednoduchý, oscilační/balící, jumbo) a o různých rozměrech (šířka 13 mm až 32 mm). Všechny z výše uvedených druhů nabízejí svoje různé přednosti. Všechny potřebné informace a mnoho dalšího můžete najít také zde.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů se na nás, prosím, neváhejte kdykoliv obrátit. A to telefonicky, emailem, nebo nás navštivte na naší prodejně v Troubsku na kraji Brna. Budeme se na Vás těšit.

Zpět na výpis novinek

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

27.04.2018

Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky.

05.02.2018

MENUX