Ocelová vázací páska - nejjistější forma páskování

Pokud potřebujete mít skutečně stoprocentní jistotu, že páskované předměty zůstanou bez pochyby spolehlivě zajištěny, správným řešením je pro Vás ocelová vázací páska.

Další výhodou formy páskování s ocelovou vázací páskou je rychlost, se kterou můžete páskovat i velké množství předmětů. Práce s "ocelovkou" je velmi jednoduchá a rychlá. Navíc s využitím pneumatických páskovacích strojků a strojů můžete páskovat opět ještě rychleji.

S ocelovou vázací páskou můžete páskovat s využitím ocelových spon, s kterými zvýšíte pevnost spoje pásky, nebo s využitím prostého prostřihu pásky. Jeho výhodou je zase nižší cena páskování. 

Ocelová vázací páska však disponuje mnoha dalšími výhodami, například je vhodná k páskování kulatých předmětů o velmi malém průměru, jestliže využijete ocelových slisovacích spon a pneumatického strojku.

V sortimentu firmy Prapac najdete širokou nabídku druhů ocelových pásek (bez laku, černě lakované, pozinkované) s různými typy návinu (jednoduchý, oscilační/balící, jumbo) a o různých rozměrech (šířka 13 mm až 32 mm). Všechny z výše uvedených druhů nabízejí svoje různé přednosti. Všechny potřebné informace a mnoho dalšího můžete najít také zde.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů se na nás, prosím, neváhejte kdykoliv obrátit. A to telefonicky, emailem, nebo nás navštivte na naší prodejně v Troubsku na kraji Brna. Budeme se na Vás těšit.

Zpět na výpis novinek

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX