Zkuste nám poslat nezávaznou poptávku

Na našich nových internetových stránkách najdete u každého produktu poptávkový formulář, pomocí kterého můžete jednoduše a rychle zjistit aktuální ceny daného produktu. Aby pro Vás odesílání poptávky bylo co nejjednodušší, zde je stručný návod.

Po kliknutí na poptávkový formulář se Vám rozbalí jednoduchá pole k vyplnění pro odeslání poptávky. Stačí napsat pouze Vaše jméno, telefon, e-mail a různá specifika poptávky. V poptávce vždy, prosím, vyplňte, jaké množství produktů poptáváte. Případně uveďte také konkrétní modifikace daného produktu, pokud se od základu liší. Je možné, že sháníte jiné rozměry nebo barvu pásky, pak je stačí do poptávkového formuláře napsat, dodáváme totiž veškerý sortiment z oblasti obalové a páskovací techniky.

Pokud poptáváte více produktů z naší nabídky, nemusíte posílat několik poptávek, stačí odeslat pouze jednu a do ní vepsat i ostatní Vámi poptávané produkty.

Jakmile budete mít vše vyplněno, stačí kliknout na odeslání poptávky a my se Vám poté v co nejkratší době ozveme. Prostřednictvím emailu nebo telefonicky se společně domluvíme na případné objednávce a jejích detailech.

Doufáme, že pro Vás byl tento krátký návod užitečný. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Zpět na výpis novinek

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

27.04.2018

Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky.

05.02.2018

MENUX