Vítejte na nových stránkách Prapac!

Firma Prapac pro Vás, naše zákazníky, připravila nové internetové stránky. Předešlé stránky již byly zastaralé a kvalitou neodpovídaly dnešní době. Proto jsou zde pro Vás tyto moderní stránky, kde najdete veškeré potřebné informace k balení a páskování.

Zde, na našich nových stránkách, najdete všechny aktuálně nabízené, nejnovější produkty z oblasti obalové a páskovací techniky. Ať už se jedná o páskování kompozitní páskou, ocelovou páskou, plastovou páskou či balení do fólie, ke všem těmto základním způsobům balení a páskování na našich stránkách najdete vytvořené kategorie s detailními informacemi. Všechny produkty jsou podrobně popsány, specifikovány a k páskovacím strojkům od nás zde naleznete i připravený manuál k používání.

Nejprodávanější variantou páskování je páskovací set Prapac, který má také připravenu vlastní kategorii. Pokud jste v páskování noví, doporučujeme tedy podívat se v prvé řadě na něj.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, na stránkách se nachází i rozsáhlé poradenství k páskování a balení. Odborné poradenství je společně s profesionálním servisem či třeba možností zapůjčení produktů jednou z předností naší firmy, které ji řadí do čela v oblasti páskovací a obalové techniky.

Přejete-li si vědět aktuální ceny námi nabízených produktů, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku k libovolnému produktu či produktům. Prostřednictvím emailů či telefonicky už se poté domluvíme na Vaší případné objednávce.

Jestliže Vám na našich stránkách bude cokoliv chybět nebo se budete chtít na cokoliv zeptat, neváhejte nám, prosím, napsat. Mimo jiné budeme moc rádi, pokud nám pomůže vylepšit případné nedostatky nových stránek.

Doufáme, že se Vám naše nové stránky balici-technika.cz budou líbit a že na nich snadno a rychle najdete vše potřebné.

Zpět na výpis novinek

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX