Předvedení produktů u Vás v podniku

 
V rámci zdokonalování našich služeb jsme se rozhodli poskytovat Vám, našim zákazníkům, možnost předvedení našich produktů přímo ve Vašem podniku. Neváhejte nám napsat, rádi se s Vámi na předvedení domluvíme.

Ať už přemýšlíte o konkrétním páskovacím přístroji nebo si vůbec nevíte rady, který způsob páskování by pro Vás a Vaši firmu byl ideální, máme pro Vás připravenu možnost předvedení našich libovolných produktů u Vás na prodejně, ve výrobní hale či třeba na skladě.

Můžete se s námi domluvit na termínu dle Vašich potřeb. Nabídka platí pro celou Českou republiku, především však pro potenciální velkoodběratele spotřebního materiálu k páskování.

V každém případě nám neváhejte napsat a zeptat se na pro Vás ideální možnosti, rádi Vám poradíme, ať už telefonicky, či na místě u Vás na firmě.

Zpět na výpis novinek

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

27.04.2018

Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky.

05.02.2018

Konec roku 2017

Blíží se konec roku a s ním také čas Vánoc. Dovolte nám popřát Vám, našim zákazníkům, krásné Vánoce a šťastný nový rok. Otevřeno u nás na prodejně budeme mít do pátku 22. 12. do 12:00 hodin.

11.12.2017

MENUX