Předvedení produktů u Vás v podniku

 
V rámci zdokonalování našich služeb jsme se rozhodli poskytovat Vám, našim zákazníkům, možnost předvedení našich produktů přímo ve Vašem podniku. Neváhejte nám napsat, rádi se s Vámi na předvedení domluvíme.

Ať už přemýšlíte o konkrétním páskovacím přístroji nebo si vůbec nevíte rady, který způsob páskování by pro Vás a Vaši firmu byl ideální, máme pro Vás připravenu možnost předvedení našich libovolných produktů u Vás na prodejně, ve výrobní hale či třeba na skladě.

Můžete se s námi domluvit na termínu dle Vašich potřeb. Nabídka platí pro celou Českou republiku, především však pro potenciální velkoodběratele spotřebního materiálu k páskování.

V každém případě nám neváhejte napsat a zeptat se na pro Vás ideální možnosti, rádi Vám poradíme, ať už telefonicky, či na místě u Vás na firmě.

Zpět na výpis novinek

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

Krátká dovolená ve dnech 13.-15. 2.

Vážení zákazníci, ve dnech od středy 13. do pátku 15. 2. 2019 budeme čerpat krátkou zimní dovolenou a na naší prodejně tak bude zavřeno.

07.02.2019

Nová provozní doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby na naší prodejně obalové a páskovací techniky.

10.10.2018

MENUX