Nové pneumatické a AKU páskovací strojky

Vážení zákazníci, do našeho sortimentu jsme zařadili nové, nejmodernější pneumatické a elektronické páskovací strojky na ocelovou a plastovou pásku.

Největší novinkou jsou páskovací strojky PR 13-16-19 DT a PR 13-16-19 HT. Jedná se o poloautomatické a automatické pneumatické páskovací strojky na ocelovou pásku, které spoj provádí pouhým prostřižením pásky, nepotřebujete tedy ocelové spony k provedení spoje. Verze DT je ekonomicky nejvýhodnější, nejlevnější varianta páskování s pneumatickou páskovačkou. Strojek Vám pomůže pásku stáhnout pomocí stlačeného vzduchu, což oceníte především při balení větších balíků, poté již pásku prostřihnete manuální pákou. U verze HT je i prostřižení prováděno automaticky, pracovník tak nemusí vynakládat žádnou námahu.

U těchto strojků je hlavní výhodou již zmíněný fakt, že k provedení spoje nevyužívají ocelové slisovací spony, ale provádí spoj jednoduchým prostřižením ocelové pásky. Jedná se o moderní novinku ze světa páskování a balení, která dlouho na českém trhu chyběla.

Mezi elektronickými AKU páskovacími strojky nabízíme nové páskovačky na plastovou či umělohmotnou pásku, a to na jejich PP i PET verze. Strojky se liší různými funkcemi nebo například silou utažení pásky. Detaily najdete ve stručném katalogu těchto produktů, který Vám rádi zašleme emailem.

Pokud Vás tento článek zaujal a chtěli byste o nejnovějších možnostech pneumatických a elektronických páskování vědět více, prosím, napište nám email na info@prapac.cz nebo nás přijďte navštívit na naší specializované prodejně na kraji Brna. Rádi Vám poradíme pro Vás nejvhodnější model strojku a poskytneme Vám i cenovou nabídku.

Budeme se těšit na Vaše dotazy,
tým Prapac

Zpět na výpis novinek

Vánoční otevírací doba

Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.

10.12.2019

Nová provozní doba

Na naší prodejně páskovací techniky na kraji Brna máme nyní novou otevírací dobu.

23.09.2019

Prodloužení otevírací doby

Na naší prodejně máme nyní prodlouženou otevírací dobu, která bude platit až do konce léta. Otevřeno nyní míváme i v soboty.

02.04.2019

MENUX