Kompozitní vázací páska PR500 - bílá, 16 mm

Vysokopevnostní kompozitní vázací páska v bílém provedení o šířce pásky 16 mm.

Poptávkový formulář

Kompozitní vázací páska PR500 - bílá, 16 mm

Tuto vysokopevnostní kompozitní pásku doporučujeme pro menší firmy i domácnosti začínající s páskováním. Jednoduše pro všechny, kteří páskují spíše občasně a potřebují něco narychlo a najisto zapáskovat. Ideálně doporučejeme zakoupit páskovací set Prapac, který již obsahuje všechny potřebné komponenty k páskování, kterými jsou páskovací strojek, vázací páska, spony a případně stojánek.

Kompozitní páska má velmi vysokou pevnost. Je vyrobena z kombinace umělohmotných látek a textilních vláken, což je specifické složení zajišťující pevnost až 90 % oceli. Díky tomu může konkurovat i těm nejpevnějším páskám. Oproti ocelovým páskám má také několik podstatných výhod.

S kompozitní páskou se pracuje velmi snadno. Páska je totiž velmi ohebná, takže s ní jednoduše zapáskujete i předměty kompletně atypických tvarů. Díky vysoké pevnosti a ohebnosti je tak ideální pro páskování prakticky jakýchkoliv předmětů. Páskovat s ní můžete i objekty s vysokou hmotností a různorodými tvary. Má proto naprosto univerzální možnosti využití.

S tímto typem pásky je navíc práce bezpečná a nehrozí Vám při práci žádné poranění. Například nemá ostré hrany jako ocelová páska a proto se o ni nemůžete pořezat. Stejně tak má samozřejmě mnohem nižší hmotnost, což zase usnadňuje manipulaci s páskou a její skladování. Jednoduchému skladování napomáhají i její kompaktní rozměry. Je také velmi odolná proti špatným povětrnostním vlivům, ani při nepřízni počasí nehrozí její potrhání. 

Cenově vychází velmi výhodně, levnější už jsou pouze plastové pásky, které ale se svojí výrazně nižší pevností nemohou kompozitním konkurovat.

Kompozitní vázací pásky dodáváme v různých šířkách a v bílém či žlutém provedení. Větší šířky mají vyšší pevnost a zpravidla menší návin. Větší návin mají žluté pásky a z toho důvodu i vycházejí cenově dráž než bílé. K páskovacímu setu standardně dodáváme bílou kompozitní pásku. Zde se jedná o bílou kompozitní pásku o šířce 16 mm.

Parametry pásky:

materiálkompozitní
barvabílá
šířka16 mm
návin850 m
pevnost450 kg
průměr dutinky76 mm


Hlavní výhody kompozitní pásky:

  • vysoká pevnost - vhodná i k páskování těžkých předmětů
  • vysoká ohebnost - ideální k páskování i objektů s netradičními tvary
  • odolnost proti povětrnostním vlivům
  • snadná práce s páskou - ideálně v kombinaci s jednoduchým páskovacím strojkem
  • bezpečná práce s páskou - nehrozí pořezání ani jiný úraz
  • nízká hmotnost - snadná manipulace
  • malé rozměry - jednoduché skladování

Máte jakýkoliv dotaz k danému produktu?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky.
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku na námi nabízené produkty.

Uveďte zde, prosím, podrobnosti poptávky. Například u spotřebního materiálu uveďte poptávané množství. Pokud požadujete něčím specifické zboží, například odlišné rozměry či barvu produktů, nezapomeňte nám tyto konkrétní specifikace v poptávce sdělit.

Pokud máte zájem o více produktů z našeho sortimentu, můžete je vypsáním jednoduše zahrnout do jedné poptávky.

Po obdržení poptávky Vám obratem pošleme cenovou nabídku a poté se s Vámi prostřednictvím emailové či telefonické komunikace domluvíme na případné objednávce, způsobu a termínu dodání a dalších detailech objednávky.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Související produkty

Poradenství

Páskování kompozitní vázací páskou

Páskování kompozitní vázací páskouKompozitní pásky nabízí především nejlepší poměr ceny a pevnosti. Je možné je použít i pro páskování těžkých předmětů nebo třeba k zajištění paletizovaného zboží. Výhod a možností využití ovšem poskytují kompozitní pásky mnohem více. Doporučujeme je v rámci páskovacího setu Prapac pro všechny, kteří páskují spíše občasně.

Více o článku

Páskování plastovou vázací páskou

Páskování plastovou vázací páskouHlavními výhodami páskování plastovou páskou jsou nízká cena spotřebního materiálu a možnost velmi rychlého a snadného páskování. Doporučujeme jej především pro časté páskování lehkých balíků.

Více o článku

Páskování ocelovou vázací páskou

Páskování ocelovou vázací páskouOcelové pásky zajišťují absolutní spolehlivost páskování. Nabízí nejlepší kvalitativní vlastnosti, především nejvyšší pevnost pásky i jejího spoje. Ocelové pásky doporučujeme k páskování i velmi těžkých předmětů a pro všechny, pro které je na prvním místě perfektní zabezpečení páskovaných předmětů.

Více o článku

Proč si vybrat Prapac?

Proč si vybrat Prapac?Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům produkty s tou nejvyšší kvalitou za výhodné ceny. Výhod Vám ovšem naše firma nabízí mnohem více.

Více o článku

Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky.

05.02.2018

Konec roku 2017

Blíží se konec roku a s ním také čas Vánoc. Dovolte nám popřát Vám, našim zákazníkům, krásné Vánoce a šťastný nový rok. Otevřeno u nás na prodejně budeme mít do pátku 22. 12. do 12:00 hodin.

11.12.2017

Otevírací doba v podzimním a zimním období

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit na menší změnu otevírací doby pro podzimní a zimní období. Otevřeno máme pondělí až pátek od 8:00 do 16:00.

25.10.2017

MENUX